Про Академію

Меню

Роль та місце слов’янства у діалозі цивілізацій

25 Травня 2007 14:18

Напередодні в Міжрегіональній Академії управління персоналом за ініціативою Міжнародної Кадрової Академії, Конференції недержавних вищих закладів освіти відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція «Роль та місце слов’янства у діалозі цивілізацій».

Метою Міжнародного громадсько-наукового проекту «Діалог цивілізацій» є консолідація зусиль наукової еліти та освітян, лідерів державних і громадських об’єднань та організацій у напрацюванні ідей та пропозицій стосовно шляхів розв’язання глобальних і локальних проблем людства.

В ході цьогорічної конференції обговорювали питання історичного етногенезу слов’ян, співробітництва України з іншими слов’янськими країнами, глобалізаційні тенденції та процеси у сучасному світі, місце слов’ян у діалозі цивілізацій.

У роботі наукової конференції взяли участь провідні наукові та громадські діячі, освітяни та студенти Академії.

Серед учасників, зокрема, доктор історичних наук, професор, ректор Українського університету в Росії Віктор Ідзьо, доктор технічних наук, професор, директор Книжкової палати України Микола Сенченко, доктор економічних наук, професор, директор Болгарського навчально-консультаційного центру відкритої освіти Боянов Боян Кирилов, професор МАУП Юрій Шилов, доктор педагогічних наук, професор Московського державного педагогічного університету Лариса Максимова, професор Камтев Люпчо з Македонії, доктор педагогічних наук, професор, директор Центру риторики «Златоуст» МАУП Галина Сагач та інші.

Від імені Академії усіх присутніх привітав доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти, голова Наглядової Ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Георгій Щокін. Він звернувся до присутніх із вступним словом акцентувавши свою увагу на зміцненні лідируючих позицій слов’ян, як найбільших носіїв Православної віри у світі.

«На моє глибоке переконання, сьогоднішній занепад західного світу повинен змінитися зміцненням лідируючих позицій світу слов’янського, який виступає найбільшим носієм Православ’я.  Походження слов’ян йде своїми коріннями у глибину тисячоліть і в цьому відношенні нічим не поступається всім іншим великим спільнотам світу. Разом з тим закономірності суспільно-історичного розвитку вказують на слов’ян, як на найбільш вірогідних лідерів майбутньої доби людства, в якій домінуючими цінностями стануть цінності духовної сфери» - відзначив Георгій Щокін.

Ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Микола Головатий відзначив важливість проведення подібних наукових конференцій, із залученням відомих вчених та провідних громадських діячів з інших країн світу, для активного пошуку спільних шляхів вирішення актуальних проблем людства та повної консолідації зусиль наукової громадськості.

Такого роду науково-практичні конференції сприятимуть об’єднанню слов’ян  навколо вирішення доленосних питань та нададуть нового імпульсу у визначенні та формуванні нової системи слов’янських цінностей.  

Поділитися посиланням: