Щирість породжує щирість

22 Січня 2013 14:38

Нещодавностуденти Луганського інституту МАУП, а також Коледжу при ЛІ МАУП спільно з козаками Південно-Східного округу Всеукраїнської громадської організації «Козацька Територіальна Оборона України», за традицією, відвідали з добродійною акцією Луганську школу-інтернат для дітей з вадами слуху, в якій навчається більше 150 дітей.

Солодощі, фрукти, іграшки та одяг припали до смаку дітям школи-інтернату. Дітворі була представлена цікава програма за участю аніматорів, яка створила затишок і святкову доброзичливу атмосферу.

Виховуючи майбутню еліту України, ми повинні навчити їх любити ближнього і турбуватися про слабших на особистому прикладі.” – так вважає і так працює директор Луганського інституту МАУП, командуючий Південно-Східного округу «Козацької Територіальної Оборони України», генерал-полковник Олег Ігоревич Матвієнко і втілює свої слова в життя.

Свою щиру і сердечну подяку за діяльність Луганського інституту МАУП та його працівників колектив та вихованці школи-інтернат висловили в листі до голови Наглядової Ради Академії Георгія Васильовича Щокіна.

Поділитися посиланням: