Про Академію

Меню

Секретарю РНБО України А.Кінаху
Голові Служби безпеки України І.Дріжчаному

27 Грудня 2005 14:30
Секретарю РНБО України
А.Кінаху
 
Голові Служби безпеки України
І.Дріжчаному
 
 
 
 
Шановний Анатоліє Кириловичу!
 

Вчора, 26.12.05., Господарський суд м. Києва своїм рішенням задовольнив всі вимоги Міжрегіональної Академії управління персоналом стосовно протиправних дій Міністерства освіти і науки України на чолі з С.Ніколаєнко. Це привело останнього в неадекватний стан і він з самого ранку, 27.12.05., вимагає від керівництва Департаменту по боротьбі з економічною злочинністю МВС України вислати в наш навчальний заклад озброєний міліцейський загін для проведення своїх упереджених перевірок з відомими наслідками. До цих протиправних вимог підключився його однопартієць – соціаліст Ю.Луценко, який обіймає посаду міністра внутрішніх справ. Все це свідчить про антидержавний заколот, що може мати непередбачувані наслідки.

Чого хочуть ще міністри-соціалісти Ніколаєнко та Луценко, якщо вже судом доведена антиконституційність  дій міносвіти стосовно законної діяльності МАУП?

Просимо негайно, невідкладно втрутитися в цю небезпечну ситуацію та припинити протизаконні збройні дії міліцейських підрозділів Луценка проти навчального закладу, де навчаються тисячі українських дітей та представники інших 25 країн світу.

Благаємо, допоможіть!

 
 
Президент МАУП                                                                 Г.Щокін
 
 
Ректор МАУП                                                                       М.Головатий
Поділитися посиланням: