Про Академію

Меню

Семінар для представників закордонних представництв МАУП

29 Листопада 2007 16:56

Напередодні, до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітали керівники закордонних підрозділів МАУП для участі у практичному семінарі з питань підвищення якості надання освітніх послуг.

 В роботі семінару, окрім семи представників закордонних підрозділів Академії,  взяли участь проректор з міжнародних зв’язків – генеральний директор Міжнародного відкритого університету Микола Цимбал, заступник директора Департаменту розвитку і змісту міжнародної освіти Ірина Климкова, директор Департаменту забезпечення роботи приймальної комісії Людмила Тромса, фінансовий директор МАУП Валерій Котляров, директор підготовки наукових кадрів Алла Білоус та інші.

Ректор МАУП Микола Головатий звернувся до усіх присутніх зі вступним словом та вручив директору Центру відкритої освіти МАУП в Болгарії пану Богданову „Золоту медаль за досягнення в науці”, за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, великий внесок у розвиток теорії та практики економіки, розвиток міжнародного співробітництва, а також у зв’язку з 75 річним ювілеєм.

„Это обязывает работать еще больше и больше на благо нашего общего дела вместе с нашей Академией” – подякував за високу нагороду та визнання пан Богданов.     

В ході семінару, особливу увагу закордонних гостей в забезпеченні якісного надання освітніх послуг звернули на питання організації навчального процесу, студентський набір, оформлення та своєчасну подачу освітніх і фінансових документів, підготовку наукових кадрів, а також обговорили проблеми переходу до Болонського процесу.

Подібні практичні семінари покликані вдосконалити діяльність закордонних філій МАУП та підвищити якість надання освітніх послуг.

Нині, за кордоном діє 14 філій, представництв та центрів МАУП: у Молдові, Росії, Польщі, Чехії, Білорусі, Латвії, Азербайджані та Вірменії. 

Поділитися посиланням: