Про Академію

Меню

Севастопольська філія – осередок молодих науковців

18 Червня 2012 09:42

Севастопольська філія МАУП працює на ринку освітніх послуг понад 15 років і за цей час державні дипломи отримали понад 1500спеціалістів, 500 бакалаврів. Зараз філія активно розвивається, відкриваються нові напрямки підготовки, активно впроваджуються новітні освітні технології та інноваційні підходи до навчання і наукової діяльності.

Зокрема, активно проводиться наукова робота, до якої долучаються студенти і викладачі філії. У філії проводяться наукові заходи регіонального масштабу, у яких беруть участь науковці вищих навчальних закладів регіону, так у листопаді ц.р. відбулася V Регіональна міжвузівська науково-методична конференція, присвячена 15-річчю Севастопольської філії МАУП: «Сучасний стан проблеми якості професійної підготовки спеціалістів в вищій школі».

 

Активну участь у науковому житті філії беруть і студенти, зокрема, Міжпредметна студентська олімпіада в межах «Днів студентської науки» СФ МАУП в галузі знань з психології, соціології, економіки та правознавства викликала значний інтерес серед прогресивної молоді.

Корисною для молоді стала і Міжвузівська наукова конференція студентів та молодих вчених: «Актуальні проблеми формування професійної компетенції спеціалістів в галузі управління персоналом та економіки праці», де буди представлені доповіді та звіти про наукові пошуки майбутніх науковців.

Поділитися посиланням: