Про Академію

Меню

Шановні студенти, викладачі, співробітники МАУП!

20 Грудня 2005 10:20

Оголошений Академією Всеукраїнський страйк з вимогою відставки міністра освіти С.Ніколаєнка триває. Нами проведені масові акції протесту біля Кабінету міністрів України, секретаріату Президента України, представництва ООН в Україні та на київському Майдані Незалежності. Наші справедливі вимоги на право свободи вибору, слова, переконань передані найвищим керівникам Держави, а також до ООН, ЮНЕСКО, Єврокомісії, ПАРЄ, Ради Європи та багатьох інших європейських та всесвітніх структур. 19 грудня розпочало діяти наше наметове містечко навпроти Кабінету міністрів України з вимогою негайної відставки міністра-соціаліста Ніколаєнка.

МАУП, як заклад новітньої української еліти, не допустить повернення в Україну сіоно-більшовицького режиму, який насаджувався 74 роки під час соціалістичної радянської влади. Ми за українську демократію, за верховенство права, за своє право вільно жити у вільній Україні. Ми повинні перемогти, оскільки правда на нашому боці. Врятуємо свою «альма-матір» – МАУП – і вона виховає ще десятки і десятки тисяч справжніх українських патріотів.

Ми всі вдячні кожному з вас, хто мужньо і чесно боронить сьогодні визнаний оплот українства – нашу МАУП – і рішуче йде до перемоги над зловісним минулим. З днем Святого Миколая, брати та сестри! Хай допоможе нам Бог!

Шануємось, бо ми того варті!

Президент МАУП
 
 
Ректор МАУП
 
Голова ради трудового колективу
 
 
Голова студентського страйкому
Г.Щокін
М.Головатий
С.Ярошенко
М.Кухар

Поділитися посиланням: