Про Академію

Меню

Шаповалов Сергій Васильович – кавалер медалі «За ефективне управління» Міжнародної громадської організації «Міжнародна Кадрова Академі

17 Вересня 2010 09:53

Сергій Васильович досвідчений адвокат, голова адвокатського об’єднання «Незалежний Київський адвокатський центр». (м. Київ), з 2009 року відкрив представництво адвокатського об’єднання в м. Ялта, де працює приватним адвокатом у Ялтинській юридичній консультації.

В 2003 році Шаповалов С.В. закінчив юридичний факультет Міжрегіональної Академії управління персоналом за спеціальністю «Правознавство». У грудні цього ж року був зарахований до докторантури МАУП і захистив дисертацію на тему "Психологічні  засади адвокатської  діяльності  в цивільному процесі" та отримав вчену ступінь доктора філософії   в галузі права.

Сергій Васильович декілька років займався викладацькою діяльністю на кафедрі конституційного, фінансового та адміністративного права в Інституті права імені князя Володимира Великого МАУП та підготовкою висококваліфікованих юристів, проводив активну громадську роботу серед студентської молоді.

Шаповалов С.В. – співзасновник громадського, студентського консультативного центру МАУП «Правнича клініка», який діє в Голосіївському районному управлінні юстиції м. Києва, а з квітня 2005 року відкрито центри у Святошинському, Дарницькому управлінні юстиції м. Києва та в громадському об’єднанні  «Ветеранів військово-морських сил» (м. Київ).

За високий професіоналізм, багаторічну управлінську і організаторську діяльність, активну громадську роботу зі студентською молоддю, підготовку висококваліфікованих спеціалістів правової системи держави на базі інституту права імені князя Володимира Великого МАУП, професійне забезпечення захисту інтересів, конституційних прав і свобод громадян України в судах Шаповалов С.В. нагороджений золотою медаллю «За ефективне управління» Міжнародної громадської організації «Міжнародна Кадрова Академія».

Поділитися посиланням: