Про Академію

Меню

Школярі київської гімназії «Потенціал» завітали до МАУП та пройшли профорієнтаційне тестування на вибір майбутньої професії

15 Лютого 2013 10:26

Питання професійної орієнтації учнів є однією з актуальних проблем сучасності. Вибір майбутньої професії - серйозна життєва потреба, з якою зіштовхуються старшокласники та їх батьки. Чи замислювалися ми, дорослі, над тим, наскільки свідомо, свого часу, обрали собі професію? І тут головне не розгубитися, а вчасно зорієнтуватися та зробити правильний вибір з урахуванням  інтересів, здібностей та особистісних якостей.

2012-2013 навчальний рік оголошений «Роком профорієнтації в МАУП». Школи, що співпрацюють з Академією, мають унікальну можливість – прийняти участь у цій акції.  Щодня до Академії приїздять учні з різних   загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва.

Завдяки міжнародному співробітництву з Центром тестування і розвитку "Гуманітарні технології» офіційне представництво в Україні, Міжрегіональна Академія управління персоналом взяла на себе місію - допомагати школам з профорієнтацією учнів.

Днями, коли таку послугу отримували школярі гімназії «Потенціал», до Академії завітала телевізійна група  незалежного всеукраїнського телеканалу UBR для зйомки сюжету «Учитись кілька років, а працювати все життя:

Видеосюжет UBR

Журналіст телеканалу Юлія Шост з великою зацікавленістю спостерігала за процесом тестування. Взявши інтерв’ю, вона зауважила: „Шкода, що в наш час не було такого тестування”.

Що ж, будемо сподіватися, що робота фахівців допоможе багатьом якомога краще підготуватися до прийняття рішення, пов’язаного з обранням майбутньої професії.

 

Зубенко І.М., Ревуцька Н. В. , Ленг Т.М.

Поділитися посиланням: