Сіоністський наїзд

31 Травня 2007 10:42

Дочекалися українці мої. Свиня не тільки сіла за стіл. Свиня несамовито і нахабно виганяє людей з-за столу. Ви спитаєте - про що це я. А, це я,  люди  добрі, про напад, який стався сьогодні. Стояв собі книжковий кіоск з мережі «Бібліон» поблизу того місця, яке називається Бабин Яр. Продавалися в цьому кіоску газети та журнали з української проблематики, які видає Федерація патріотичних видань України, продавалася література, яку видає МАУП. Частина цієї літератури була, звичайно ж, присвяченою боротьбі проти такого анти людського, відверто сатанинського явища, що відоме нам як «сіонізм».  Так ось, українці мої – сьогодні до згаданого кіоску під’їхали певні люди із специфічною зовнішністю конкретних пацанів (щоправда у міліцейському супроводі) та й почали собі демонтувати той кіоск. Попри протести продавця та представників МАУП, досвідчених юристів, яких викликав переляканий продавець і які намагалися довести міліціянтам та не закомплексованій братві, що їхні діє не є законними – кіоск було демонтовано. Себто, самий кіоск разом із продавцем, літературою та виручкою від продажу газет та книг було завантажено на авто платформу та й вивезено у невідомому напрямку.

Цій події передували декілька залпів артпідготовки. Майже впродовж року у виданнях, фінансованих Рабиновичем, почався несамовитий істеричний вереск. Метою цієї скерованої психопатії була заборона на розповсюдження книг та газет, які видає МАУП.

Другим залпом в цій артпідготовці стало звернення тієї дивної людини, яка чомусь стала мером міста Києва, до іншої людини. До голови уряду України. Пан Черновецький вимагає припинити державне фінансування МАУП ( якого в природі не існує, взагалі-то, адже МАУП – приватний ВНЗ) та позакривати кіоски, які розповсюджують видання МАУП.

Варто, також, було б згадати і  про тиск з боку сіоністських організацій, і по дзвінки з Банкової до МАУП. Йшлося про те, аби прибрати той кіоск від Бабиного Яру. Мовляв, це ображає почуття єврейської громади Києва та України. Чутливі істоти – нас, також, ображає огидне «сім сорок» на каналі 1+1 в день пам‘яті жертв Голодомору, але ми не вимагаємо позбавити ліцензії Роднянського. А дарма, українці мої. Їй-Богу, дарма. Наш ворог з нами не церемониться. Події довкола книжкового кіоску тому підтвердження. Це ми – гуманісти та християни. Вони – сіоністи та людожери. Про це не слід забувати.

Хтось може сказати, що демонтований кіоск – не є приводом для хвилювання.  Так собі, господарські проблеми. Але в умовах шаленого та відверто звірячого наступу на все українське, коли паплюжаться пам’ятники героям українського націонал-визвольного руху, коли відбуваються масові арешти українських патріотів подібні проблеми не є проблемами міського господарства. Подібні проблеми є проблемами виживання української нації. Маємо хвору владу. Маємо сіоністський терор цієї влади проти всього українського. Невдовзі, за вишиту сорочку почнуть кидати за грати. Треба щось робити брати та сестри. Ворог перейшов в наступ.

Богдан Вишневецький 
За матеріалами: http://www.mignews.net.ua