Про Академію

Меню

«Слухай вічне» – девіз ансамблю «Глорія»

22 Липня 2009 10:23

Музична студія «Глорія» МАУП вже багато років поспіль приймає у свій дружній колектив всіх охочих розкрити здібності та можливості не тільки за обраним фахом, але й у творчості. Усіх учасників ансамблю "Глорія", об’єднує шалена любов до музики. Саме такої думки одна з учасниць студії Анна Панасенко: «Музика завжди була невід’ємною частиною мого внутрішнього світу. Вона для мене така ж природна, як і дихання. В деякому сенсі музика сформувала мій характер, виховала  почуття прекрасного. Своє ставлення до музики я відтворила в наступному вірші:

Вона мені життя дарує.
Вона і заспокоює й турбує.
Вона зі мною „розмовляє”.
В скрутну хвилину утішає.
Коли і друга вже нема,
І залишилась я сама,
Вона іде зі мною до кінця.
Під музику піду я до вінця».

Нещодавно ансамбль «Глорія» під керівництвом Анни Кольберт переміг у міжнародному конкурсі-фестивалі «Зоряні мости», який проходив у м. Євпаторія. Ансамбль представляли чотири учасниці – Анетта-Даніелла Кузнєцова, Анна Панасенко, Діана Щербакова та Юлія Молдован. За одностайними результатами жури квартет отримав гран-прі всього фестивалю. У результаті сольних виступів Анетта-Даніелла Кузнєцова посіла перше місце, Анна Панасенко – гран-прі.

Переповнені вражень учасниці мали можливість поділитися своїми переживаннями від поїздки на конкурс:

«Як сказав Лао Цзи: «Подорож в тисячу лі починається з першого кроку, - розпочинає розповідь Діана Щербакова. – Першим кроком для квартету «Gloria» було прийняте рішення: ми їдемо на музичний конкурс. А кінцевим пунктом призначення стала Євпаторія (а точнішекурортне містечко Заозерное), де і проводився міжнародний фестиваль «Зоряні мости».

Конкурс тривав три дні і завершився гала-концертом в Національному оздоровчому комплексі «Україна». Виступи учасників проводилися в різний час відповідно до вікових категорій та жеребкування, тому «Gloria» співала в останній день фестивалю(а потім, як виявилося, ще й на гала-концерті).

Дорогою до Євпаторії учасники ансамблю були цілком і повністю налаштовані на наполегливу працю, тривалі репетиції: «Співатимемо цілими днями до виступу», - казали ми, їдучи поїздом на зустріч до нашої цілі.

Коли приїхали - побачили чарівну картину: палюче сонце, освіжаюче море, теплий і ніжний пісок, легкий прохолодний вітер…

Щодо учасників фестивалю, то тут різнобарв’я колоритів вистачало: вокальні і танцювальні колективи, маленькі театри та учасники вільного жанру, діти і дорослі, та ще й з різних країн: України, Росії, Білорусії, Польщі, навіть була дівчинка-піаністка, начебто з Китаю, хоча прекрасно володіла українською мовою. Ось що означає талант!

Спочатку ми майже не хвилювалися, але то було до моменту, коли вперше побачили виступ молодшої вікової категорії від 5 до 10 років. Чесно признаюсь, мною оволоділо два почуття. З одного боку я раділа від того, що в світі стільки талановитих дітей, а з іншого я починала розуміти, що нашому квартету таки треба потренуватися у співах, щоб виглядати теж достойно».

«І ось настав вирішальний день, - розповідає Юлія Молдован. - У старшій категорії було досить багато людей, тому, налаштувавшись на перемогу в жорсткій конкуренції, ми вийшли на сцену. Першу пісню Чом ти не прийшов співали в сучасній обробці, і без мікрофонів. Це досить складно, але ми повноцінно озвучили досить велику залу. Вокально друга пісня «HittheroadJack» була легшою. Зійшовши зі сцени ми «зірвали бурні овації, і зробили вокальний фурор», - як сказав нам вже потім один із членів журі. Організатори фестивалю, мабуть, не очікували такого рівня. І ось саме тоді я відчула, що наші щоденні репетиції не були даремні. Багато людей відразу почали вітати нас з перемогою».

 

 «Щоденна наполеглива підготовка дала свої результати, - продовжує Анна Панасенко. – П’ять днів гарного настрою пролетіли непомітно. Я задоволена, що результатами нашої поїздки була не лише засмага, а й два гран-прі і перше місце у віковій категорії від15 до 20 років. Бажання побачити море не заважало розуміти всю відповідальність даного конкурсу, тому у підготовці до виступу докладала максимум зусиль».

«Ці п’ять днів мені запам’ятаються, мабуть, на все життя, - ділиться емоціями Аннєта-Даніела Кузнєцова. – Нас було мало, але й квартетом ми зробили фурор, якого ніхто не очікував. Ми стали сім’єю, котра в будь-яку хвилину, незважаючи ні на що, прийде на допомогу. І за це я дуже вдячна! Фестиваль був незабутнім, а ті враження, що він нам подарував, не зрівняти ні з чим! Приємно слухати компліменти від інших - тоді розумієш, що твоя праця не була марною. Спогади від поїздки ми будемо обговорювати не один місяць!»

Найбільший подарунок для артиста – це визнання і підтримка слухачів. Саме таку думку мають учасниці ансамблю «Глорія». Тож настрій дівчат можна порівняти із висловом Раулф Уолдо Емерсона: «Те, що знаходиться позаду нас, чи те, що чекає нас попереду – ніщо, в порівнянні з тим, що є у нас всередині».

Поділитися посиланням: