Про Академію

Меню

Сьогоднішні пріоритети Чернівецької філії: якість навчання та участь в обороні держави

30 Березня 2015 15:51

У системі освіти Чернівецької області цьогоріч навчальний процес в усіх закладах освіти - від дошкілля до вишів – супроводжується акцією, яку здійснює Департамент освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації та ініціативна група «Маскувальна сітка міста Чернівці», в основі якої збір макулатури навчальним закладами краю.

На зароблені в такий спосіб кошти заплановано додатково придбати матеріал, з якого виготовлятимуться маскувальні сітки та маскувальні костюми для бійців Антитерористичної операції, які захищають нашу державу від агресора на Сході.

До плетіння маскувальних сіток на всі попередні вихідні дні долучаються всі бажаючі чернівчани, оскільки волонтери розташовують каркаси на найбільш людних місцях у Чернівцях, зокрема на Проспекті Незалежності, куди по черзі навідуються і працівники Чернівецької філії ПрАТ «ВНЗ «МАУП».

 

Збір макулатури в кількості 135 кілограмів сформовано завдяки ретельному аналізу матеріалів навчально-виховних комплексів кафедр Філії, частина з яких виявилися застарілими; списанням контрольних робіт за попередні роки, з приводу чого видано наказ навчального закладу, який містить описи списаних контрольних та курсових робіт, а також інших джерел формування макулатури.

Важлива справа, до якою долучилася частина колективу Філії, надихає на організацію праці навчального закладу на вищий рівень в цілому та спонукає задуматися про справжні людські цінності.

Поділитися посиланням: