Про Академію

Меню

Студент МАУП Дмитро Безверхий - переможець Кубку світу з кікбоксінгу

20 Червня 2011 15:35

3-5 червня 2011 року в італійському місті Ріміні відбувся традиційний Кубок світу з кікбоксінгу «Bestfighter» по версії WAKO. Цей турнір є найважливішим серед кубків світу, які проводяться протягом року у декілька етапів. Цього разу кількість учасників перевищувала 1600 осіб, що приїхали з 39 країн світу. Збірна України була представлена командою із 40 спортсменів, у складі якої у турнірі взяв участь студент п’ятого курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Міжрегіональної Академії управління персоналом Дмитро Безверхий. Молодий проте досвідчений спортсмен виступав у категорії до 57 кілограмів. Спортсмен дуже відповідально підійшов до цього Кубку, і тому була дуже серйозна підготовка, яка включала в себе постійні тренування, скидання ваги та інше.

У розділі лайт-контакт Дмитро провів три поєдинки. Перший був дуже напружений з угорським спортсменом. Другий -  зі спортсменом з Голландії.

У фіналі, зустрівшись з італійським кікбоксером, Дмитро доклав всіх зусиль, проявив бійцівський характер та вольові якості і за одностайним рішенням суддів здобув перемогу.

Як розповів тренер Дмитра, директор Навчального Центру особистої безпеки людини та національних одноборств МАУП,Ігор Шаров: „Загальний виступ збірної України можна оцінити як витриманий на високому рівні. Команда привезла 16 медалей різного ґатунку. Зараз ми готуємося до Чемпіонату світу, який пройде в жовтні 2011 року в Македонії. Це змагання проводять один раз у два роки і для нас - це основний турнір.

«Я дуже активно готувався до цього кубку, багато часу та сил приділяв тренуванням, - говорить переможець Дмитро Безверхий, - тому це був мій обов’язок виграти і привезти додому  перемогу. В цьому році перед Кубком світу був Чемпіонат України з кікбоксінгу, рукопашного бою. Ми змагалися  на Чемпіонаті північно-східної Європи з теквандо та на міжнародному турнірі у Москві та на інших важливих змаганнях, вони були логічним трампліном до цього Кубку світу, а він вже став підготовкою до Чемпіонату світу, який і є нашою ціллю”.

Побажаємо молодому спортсмену перемог у наступних змаганнях, адже його перемоги – це гордість Академії!

Поділитися посиланням: