Про Академію

Меню

Студент МАУП Ібрагім Алдатов – срібний призер Чемпіонату світу з вільної боротьби!

26 Вересня 2011 15:06

Нещодавно завершився Чемпіонат світу з вільної боротьби, що пройшов у Стамбулі (Туреччина). Збірна України виборола в ході чемпіонату три нагороди. Студент Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Ібрагім Алдатов, який виступає за Україну, здобув чергову перемогу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби – у ваговій категорії від 84 кг він посів друге місце і отримав срібну медаль. Ібрагім добре підготувався, успішно виступав на всіх етапах чемпіонату і впевнено йшов до мети, однак у фінальному поєдинку він поступився Шарифу Шарифову (0:1, 0:2).

Однак, ця медаль дозволила Алдатову завоювати також і ліцензію на Олімпіаду-2012, що пройде у Лондоні.

Вітаємо Ібрагіма Алдатова зі срібною нагородою і бажаємо нових перемог!

В останній день змагань на бійцівський килим виходив ще один студент Академії – Мурадін Кушхов у вазі 120 кг.