Про Академію

Меню

Студент МАУП взяв участь у Міжнародній молодіжній конференції у Москві

13 Грудня 2010 15:56

З 8 по 10 грудня у Москві відбулася «Міжнародна молодіжна інноваційна сесія СНД-2010», приурочена до завершення «Року науки та інновацій у Співдружності». Участь у сесії, у складі офіційної делегації від України, узяв студент IV курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП, президент Молодіжного об’єднання народних дипломатів Олексій Захарченко.

Організатори сесії ставили за мету виявлення та підтримку молодіжних ініціатив і проектів, сприяння та залучення талановитої молоді до міждержавної інноваційної діяльності. У заході взяли участь близько 200 молодих фахівців, офіційних делегатів та представників від держав, а також учасники проектів МФГС СНД в Рік науки та інновацій: лауреати міжнародної премії "Співдружність дебютів" для молодих вчених, учасники молодіжного форуму "Ломоносов-2010", першого фестивалю науки СНД, міжнародного молодіжного форуму "Селігер-2010", а також переможці та лауреати першого відкритого конкурсу молодіжних інноваційних проектів у галузі гуманітарних, природничих і технічних наук.

У рамках сесій обговорювалися питання ролі держави у розвитку інноваційного середовища, реалій та перспектив розвитку СНД, створення спільних проектів та міжнародної співпраці молоді та ін.

Членам української делегації вдалося гідно відстояти позицію нашої держави, виступити на багатьох пленарних засіданнях, завести корисні контакти з представниками Азербайджану, Киргизстану, Молдови, Туркменістану та ін.

Поділитися посиланням: