Про Академію

Меню

СТУДЕНТАМ МАУП ЗАПРОПОНУВАЛИ СТАТИ КАНДИДАТАМИ В ЧЛЕНИ РАДИ НЕЗАЛЕЖНИХ БУХГАЛТЕРІВ ТА АУДИТОРІВ

28 Вересня 2009 16:30

25 вересня 2009 р. відбулася зустріч студентів Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги спеціальності «Облік і аудит» з директором аудиторської компанії «Актив» Наталею Васильєвою.

Гостя розповіла студентам про діяльність громадської організації «Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів» (РНБА), яка має на меті об’єднання зусиль бухгалтерів та аудиторів для сприяння реформування та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні з урахуванням процесів Європейської інтеграції, удосконаленню податкового законодавства та захисту законних професійних, соціальних та інших спільних інтересів своїх членів.

Крім того, Наталя Васильєва розкрила основні завдання РНБА, які полягають у  професійному розвитку бухгалтерів та аудиторів; удосконаленні системи підготовки та підвищенні кваліфікації бухгалтерів та аудиторів; забезпеченні необхідними видами навчальних, інформаційних, консультативних та інших послуг.

Студентам Інституту міжнародної економіки та інформаційних технологій МАУП, які навчаються за спеціальністю «облік і аудит», запропонували стати кандидатами в члени Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів. Таке членство надаватиме їм гарантію у працевлаштуванні, дозволить безкоштовно брати участь у тренінгах, тематичних семінарах, конференціях, організованих РНБА, безкоштовно отримувати професійну та правову підтримку. Тож, зустріч була надзвичайно інформативною та корисною для студентів.

Поділитися посиланням: