Про Академію

Меню

Студенти технікуму відвідали музей «Київська фортеця»

17 Червня 2016 11:15

Цікавими артефактами та унікальними історіями запам’яталася студентам екскурсія до «Косого капоніру».

Нещодавно у рамках виховної програми ознайомлення молоді з історико-культурними пам’ятками України студенти Економіко-правового технікуму при МАУП відвідали Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця».

Історії «Київської фортеці», як фортифікаційної споруди і політичної в`язниці, присвячений «Косий капонір». Це напівпідземна споруда з товстими стінами із цеглин і каміння. У стінах розташовані амбразури і бійниці для гармат і рушниць. Цікаво, що вхід в музей «Косого капоніра», розташований під землею.

В ході екскурсії студенти дізналися, що свого часу «Косий капонір» використовувався для зберігання зброї і артилерійських запасів, а у 1863 році був пристосований під підземну політичну в’язницю, яка славилась своїм жорстоким режимом. Через каземати сучасного музею пройшли тисячі в’язнів різних політичних поглядів і національностей, партій, конфесій, соціальних верств, багатьох тут було страчено. Цікавою стала розповідь екскурсовода про умови життя і побуту в’язнів.  Студенти змогли побачити арештантські камери для солдатів і офіцерів, карцери, тюремні коридори, особисті речі ув’язнених, судові документи, військову форму, зброю, листи в’язнів.

За словами організаторів екскурсії такі заходи  сприяють збереженню та популяризації історико-культурних надбань, сприянню національному піднесенню і духовному розвитку сучасної молоді.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: