Про Академію

Меню

Студенти Академії виступили на культурно-мистецькому святі «Родинні обереги»

20 Травня 2014 15:25

17 травня в Голосіївському районі міста Києва відзначали День матері та Міжнародний день сім'ї. Біля будівлі Голосіївської райдержадміністрації для дітей та дорослих була організована молодіжна програма «Молодь, мистецтво, сім’я». З самого ранку проходили веселі естафети, показові виступи та майстер-класи з айкідо, куете, самбо, майстер-класи із боротьби на поясах, греко-римської боротьби, боксу, міні-футболу, настільного тенісу, міні-баскетболу, а також презентація дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

В культурно-мистецькому святі «Родинні обереги» взяли участь і студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом. МАУП представляли студентка Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького Юлія Питручак та студентка Інституту права ім. князя Володимира Великого Вікторія Шумнова. Юлія зачарувала усіх присутніх неперевершеним виконанням пісні «Мама». Вікторія вразила не тільки вокальним талантом, співаючи пісню «Моя мама», але й вправністю римувати, прочитавши свій авторський вірш, присвячений неньці.

 

Для малечі були організовані ігрові програми, майстер-класи, конкурси та настільні ігри з батьками. Також, в рамках свята, відбулась виставка Містечка майстрів та майстер-класи з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва. Не обійшлося, звичайно, без розіграшу подарунків.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: