Про Академію

Меню

Студенти Академії відвідали фабрику ялинкових прикрас

18 Грудня 2014 09:50

Напередодні Нового 2015 року студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом відвідали село Клавдієво, в якому розташована відома фабрика, котра виготовляє унікальну продукцію – новорічні ялинкові прикраси.

Клавдіївська фабрика ялинкових прикрас почала працювати у 1946 році. Відтоді й донині тут виготовляють іграшки виключно вручну. Зовні вона нічим не примітна, однаквсередині самовіддано працюють люди, які створюють казкові прикраси, без яких жодна новорічна ялинка не буде святковою.

Під час екскурсії фабрикою студенти відвідали декілька цехів і дізналися, що новорічні кульки, шишки, бурульки народжуються зі звичайної скляної колби. Скло для іграшок фабрика закуповує у скляних трубках. Трубки нагріваються газовими паяльниками. Потім майстри надувають розплавлене склоі вже створенікульки кілька раз фарбуються і розписуються.

Здивував усіх  і  музей ялинкових прикрас. Яскраві кульки на будь-який смак і розмір, веселі сніговики, тендітні сніжинки та інші атрибути новорічного свята можна було побачити повсюди. Саме тут зібрані іграшки з різноманітними розписами та різних форм усіх країн світу.

 

Родзинкою екскурсії став майстер-клас з розпису новорічних прикрас. Кожен студент прагнув створити свій власний шедевр аби на новорічній красуні-ялинці мерехтіла куля зроблена власноруч.

 

Студенти МАУП також завітали до магазину ялинкових прикрас, де змогли придбати собі чарівні іграшки та написати на них власне  новорічне побажання.  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: