Про Академію

Меню

Студенти Деснянського Економіко-правового технікуму при МАУП отримали дипломи

10 Липня 2009 15:07

Випускний день – це хвилююча мить, радісний момент в житті студентів. Адже попереду - відкритий шлях, і для кожного важливо вибрати правильну життєву стежину.

У ці дні Деснянський Економіко-правовий технікум при МАУП вручає дипломи своїм вихованцям. За роки існування Технікуму висококваліфікований професорсько-викладацький склад випустив у життя кілька тисяч спеціалістів, які обіймають посади у престижних установах, організаціях, фірмах. Понад 70% випускників залишаються працювати за місцем проходження практики, яку організовує Технікум.

У цей радісний літній день перепустки у нове життя отримали 62 студенти, які завершили навчання за напрямами «Фінанси» та «Банківська справа». Серед випускників – 10 отримали дипломи з відзнакою.

Привітати своїх вихованців прийшли почесні члени президії: ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Валерій Захожай, директор Деснянського Економіко-правового технікуму Ганна Левадна, заступник директора Наталія Кравченко, завідуюча відділенням «Економічні дисципліни» Олена Мельниченко, фахівець з навчально-виховної роботи Людмила Несин.

З вітальним словом і запрошенням до навчання випускників технікуму звернувся ректор Академії Валерій Захожай: «Сьогодні ви – переможці, а диплом – це посвідчення ваших успіхів. Продовжуйте навчання! Державі потрібні такі фахівці». Щирі слова вітань звучать від директора Деснянського Технікуму Ганни Левадної: «Ми вас вітаємо, адже ви подолали перешкоди і отримали диплом. Навчайтеся далі! Нехай щастить!»

Від імені усіх студентів з вітальними словами звернулися випускники, для яких навчання в Технікумі завжди залишиться в пам’яті: «Ми пам’ятаємо перші дні навчання – успіхи і негаразди, задоволення і пригнічення. Але все це промайнуло. І як би не склалася наша доля, ми постійно будемо пам’ятати про рідний технікум.

Щиро вітаємо випускників – тих, хто власними подальшими успіхами, злетами і трудовими подвигами примножить славу вітчизняної освіти і Міжрегіональної Академії управління персоналом зокрема.

А Деснянський ЕПТ при МАУП щиро запрошує цьогорічних випускників шкіл приєднатися до дружньої студентської сім’ї. Прийом документів триває до кінця липня.

Поділитися посиланням: