Про Академію

Меню

Студенти ЕПТ при МАУП отримали дипломи

21 Липня 2014 11:38

Днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся випуск студентів Економіко-правового технікуму. Дипломи молодших спеціалістів отримали студенти, що навчалися за напрямками «Правознавство» та «Соціальна робота».

 

Привітали новоспечених випускників, більшість з яких продовжить здобувати вищу освіту в Академії, проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету  Микола Курко, директор Економіко-правового технікуму при МАУП Анатолій Гомон, заступник директора з виховної роботи ЕПТ при МАУП Світлана Прокопенко, заступник директора Інституту права імені князя Володимира Великого Тетяна Аріфходжаєва та інші.

 

Слово для привітання надали Миколі Курко: «Сьогодні в Академії урочиста і водночас сумна подія. Зовсім нещодавно ви вступили до технікуму,  щоб отримати дипломи, і ви досягли своєї мети. Але знаю, що вам сумно розлучатися з рідною alma materі нам, професорсько-викладацькому складу, сумно прощатися з вами. Проте час - невблаганна річ, тому вам потрібно йти в життя, щоб творити та будувати нашу державу. Бажаю вам професійного зростання та сімейного благополуччя».

Також  винуватців свята привітала Світлана Прокопенко  та щиро побажала професійних та життєвих здобутків.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: