Про Академію

Меню

Студенти гуманітарних спеціальностей МАУП розпочали змагання у І турі Всеукраїнської студентської олімпіади

17 Грудня 2009 12:42

Сьогодні у МАУП розпочалася гуманітарна частина І туру Всеукраїнської Студентської олімпіади. До гуманітарних дисциплін, за якими змагатимуться студенти відносяться: правознавство, психологія, соціологія, політологія, українська мова тощо. Взяти участь у цьому конкурсі приїхали 19 делегацій з регіональних підрозділів МАУП з Чернівецької філії, Львівського інституту, Рівненського інституту, Нікопольської філії, Прикарпатського інституту і т.д.

З вітальними словами від імені керівництва до молоді звернулася генеральний директор Наукового інституту міжнародної освіти та проблем управління, доктор педагогічних наук, професор Надія Миколаївна Чернуха: «Ваша участь у цій олімпіаді є перевіркою вашого вміння працювати з кращими надбаннями науки в тій чи іншій галузі, наскільки ви можете бути сьогодні кмітливими, інтелектуально багатими, креативними, творчими. Проводячи олімпіаду на рівні Академії, на всеукраїнському рівні ми надаємо студентам можливість проявити себе, показати свої знання, свою успішність».

Членів журі, які будуть оцінювати відповіді на завдання олімпіади, студентам представив заступник директора з наукової роботи з наукової роботи Інституту права МАУП Микола Несторович Курко. Серед членів журі - відомі науковці, викладачі Академії, зокрема: завідувач кафедри правових дисциплін, професор Олексій Хашимович Юлдашев, заступник завідувача кафедри соціології Ольга Олександрівна Суська, заступник завідувача кафедри психології кандидат психологічних наук Туриніна Олена Леонідівна, заступник завідувача кафедри політології доцент кафедри політології Віра Анатоліївна Гапоненко та інші.

Наприкінці зустрічі з учасниками олімпіади Надія Миколаївна Чернуха висловила сподівання, що студенти, перш за все, отримають професійне задоволення від участі в олімпіаді, а також побажала всім успіху і перемог.

Поділитися посиланням: