Про Академію

Меню

Студенти Херсонського інституту МАУП розвивають зелений туризм

10 Жовтня 2014 11:03

2 жовтня студенти та викладачі кафедри менеджменту організацій Херсонського інституту МАУП стали учасниками одноденного туру на базу зеленого туризму «Чайка» м. Гола Пристань Херсонська область. У рамках програми було заплановано такі заходи: екскурсія на Бобровий острів; екскурсія по території бази з коротким екскурсом в історію українського села; круглий стіл на тему: «Розвиток Херсонської області як дестинації зеленого туризму»; урочиста частина за результатами обговорення актуальних питань розвитку туризму в Херсонській області; посвята студентів-першокурсників.

Протягом обговорення особливостей Херсонської області як дестинації зеленого туризму студенти кафедри брали активну участь у виявленні проблем та перспектив розвитку зеленого туризму на прикладі БЗТ «Чайка», а також вносили раціональні пропозиції щодо підвищення ефективності управління базою. Після закінчення круглого столу студенти-учасники були номіновані експертами у різних напрямках розвитку туризму.

Наступною частиною одноденного туру була церемонія посвяти студентів-першокурсників. Активну участь в цій процедурі брали студенти старших курсів. Через промову клятви та її підписання, першокурсники відчули себе по-справжньому студентами Херсонського інституту МАУП.

Додому, до рідного інституту студенти повернулися не тільки із позитивними враженнями від відпочинку, але й з новими навичками проведення оцінки діяльності туристичного підприємства, виявлення переваг та недоліків, планування перспективних шляхів розвитку. Учасники круглого столу змогли себе відчути майбутніми менеджерами підприємств готельного та туристичного бізнесу.

 

к.с.н., доцент, завідувач кафедри

менеджменту організацій Фудорова О.М.,

к.е.н., доцент кафедри

менеджменту організацій Чумаченко А.С.

Поділитися посиланням: