Про Академію

Меню

Студенти Хмельницького інституту МАУП взяли участь у проекті “У МАЙБУТНЄ ЧЕРЕЗ КУЛЬТУРУ”

18 Липня 2012 15:26

Студенти Хмельницького інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом організованим трудовим загоном зробили свій вагомий внесок у відновлення Державного історико-культурного заповідника “Межибіж”.

Сьогодні все більш очевидним стає відрив молоді від історичної та культурної спадщини України; молодь аморфно ставиться до проблем культури, мало знайома з визначними пам'ятками України та Хмельницької області. Живі приклади культурності, вихованості та благородства часто не шануються молоддю. Лише безпосереднє залучення молодої людини до культурних осередків Хмельниччини, до яких вона зможе додати частку своєї особистої праці, зможе надихнути молодь до вивчення кращих прикладів з минувшини задля майбутнього. Адже лише культура зможе допомогти сьогодні формуванню гармонійної особистості.

Нещодавно управлінням сім'ї, молоді та спорту Хмельницької обласної адміністрації запроваджено молодіжний проект "У МАЙБУТНЄ ЧЕРЕЗ КУЛЬТУРУ". Метою даного проекту є: організувати молодіжні трудові загони для відродження культурної спадщини Хмельницької області; залучити молодь до відродження культурної спадщини регіону; запровадити у вищих навчальних закладах області в якості виховної роботи організацію та діяльність трудових загонів для відродження пам'яток історії і культури області; популяризувати серед молоді активний і корисний відпочинок, здоровий спосіб життя.

Завдяки дружній роботі студентів Хмельницького інституту МАУП було зібрано всіх волонтерів, а це студенти груп: КП-11, КТ-11, КФ-21, КБО-21, БТ-11, які скористалися можливістю познайомитись і поспілкуватись з трудовими загонами інших навчальних закладів, зробити свій вагомий внесок у відновлення Державного історико-культурного заповідника "Межибіж" та скуштувати смачної юшки, приготованої працівниками заповідника "Межибіж".

Поділитися посиланням: