Про Академію

Меню

Студенти Інституту міжнародних відносин та лінгвістики привітали свій інститут новорічним концертом

26 Грудня 2011 12:43

Традиційно наприкінці року всі підводять підсумки, оглядаючись на рік, що минає і оцінюючи свої досягнення і здобутки. За цією старою новорічною традицією підвів підсумки Українсько-Арабський Інститут міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса. Цей рік був бурхливим, стрімким, змістовним, цікавим для кожного зі студентів, викладачів, працівників. Зокрема, інститут, де навчаються майбутні дипломати, менеджери-міжнародники та перекладачі, достойно представив себе на Дебюті Першокурсника, неодноразово перемагав у спортивних іграх в рамках Студентської Спартакіади, у цьому році команда Інституту міжнародних відносин та лінгвістики знову посіла перше місце у змаганнях з танцювальної аеробіки, саме в цьому інститут навчається Міс Президентський університет МАУП-2011 та Містер МАУП-2011. До речі і головою студентської ради Академії на наступний рік обрано студентку третього курсу цього інституту Ларису Підопригору.

В ході святкового підведення підсумків студентів привітала директор Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Надія Чернуха.

Самі ж студенти інституту підготували для викладачів та працівників інституту святковий концерт. Як завжди на святах, що проходять в Академії, студенти проявили себе як творча, весела, креативну і невгамовна молодь. Глядачів розважали співами, танцями, новорічними конкурсами та вікториною, що враховувала особливість інституту – адже тут навчаються багато студентів з різних країн світу.

„Щасливого нового року!” – побажали учасники концерту у фінальній пісні всім тим, хто працює з ними кожного дня  протягом минулого року і навчатиме їх і в наступному 2012 році.

Поділитися посиланням: