Про Академію

Меню

Студенти Інституту права МАУП отримали дипломи

27 Вересня 2010 11:56

Нещодавно нова плеяда молодих юристів залишила стіни Міжрегіональної Академії управління персоналом - відбувся урочистий випуск Інституту права імені князя Володимира Великого. Привітати випускників прийшли: виконуючий обов’язки ректора МАУП Анатолій Подоляка, в.о. директора Інституту права Микола Курко, а також представники професорсько-викладацького складу кафедр, які забезпечують високий рівень викладання навчальних дисциплін на основі досвіду практичної діяльності в органах державної влади, в судових та правоохоронних органах, зокрема доцент Світлана Кондракова, заступник завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін Олена Міхатуліна, заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірина Шашкова-Журавель та інші.

Зі словами вітання до випускників звернувся виконуючий обов’язки ректора Анатолій Подоляка, наголосивши на тому, що це свято не лише самих випускників, адже це їхнє особисте досягнення, але й професорсько-викладацького складу Інституту права, а також батьків, які в не легкі часи економічної кризи надали дітям можливість отримати освіту. «Нехай ці дипломи будуть не останніми у вашому житті» - в.о. ректора МАУП побажав випускникам бути взірцем і гідно нести ім’я випускника Академії.

Випуск Інституту права

Юрист-практик із 30-річним досвідом роботи у структурі МВС України доцент Світлана Петрівна Кондракова, вітаючи своїх студентів, пригадали роки їхнього навчання: «Цей день ви будете згадувати все життя, тож запам’ятай те його. Бажаю вам так само й надалі наполегливо засвоювати знання, як це вдавалося вам в Академії.  Більшість з вас вже працюють, тож нехай ваша робота буде пов’язана з вашими найкращими сподіваннями і вашою мрією».

«Колеги-юристи, тепер вас можна з впевненістю так називати, вітаю вас зі здобуттям повної юридичної освіти, - привітала випускників заступник завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Ірина Шашкова-Журавель, - вітаю і запрошую продовжити навчання в аспірантурі та докторантурі Академії, адже поповнення знань і наукових ступінь це завжди корисно».

З рук керівництва випускники отримали дипломи спеціалістів державного зразка, тож тепер перед ними відкриті нові професійні горизонти юридичної галузі.

Успіхів вам і нових здобутків, шановні випускники!

Поділитися посиланням: