Студенти МАУП - дітям сиротам

24 Грудня 2007 16:37

Сьомий рік поспіль студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом проводять благочинні акції у місті Березань для трьох сотень дітей-сиріт з понад 12 дитячих будинків та шкіл-інтернатів.

Акція була започаткована співробітниками департаменту поза навчальної роботи, які звернулися до студентів Академії з пропозицією допомогти обездоленим дітям. Благочинну акцію одразу підтримав голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін та виступив з ініціативою приймати дітей-сиріт на безкоштовне навчання. З тих пір до лав найбільшого навчального закладу України щороку приймають на безкоштовне навчання 17 дітей-сиріт, повністю забезпечуючи їх усім необхідним, а головне дарують дітям відчуття батьківської опіки та турботи.

Традиційно у День Святого Миколая, до новорічних свят за сприяння студентської ради Академії, студенти-волонтери приїздять до позбавлених батьківської опіки дітей, що чекають гостей з великим нетерпінням. Студенти приїздять з веселими концертними програмами, театральними виставами, даруючи дітям солодощі, теплий одяг, іграшки та необхідні на повсякдень речі, а головне, тепло усмішок та сердечну радість.

Метою проведення подібних благочинних акцій для студентів МАУП та департаменту поза навчальної роботи є необхідність виховувати у молодого підростаючого покоління почуття милосердя та заохочувати до меценацтва, на засадах турботи та взаємодопомоги. А дітям-сиротам така увага дарує душевне тепло, віру, любов та надію.

Ми закликаємо Вас бути не байдужими до проблем дітей, що потребують допомоги, адже усі ми діти України.

Поділитися посиланням: