Про Академію

Меню

СТУДЕНТИ МАУП – ЧЕМПІОНИ СВІТУ З РУКОПАШНОГО БОЮ

16 Жовтня 2009 14:55

Днями чемпіони світу з рукопашного бою – студенти МАУП привезли свої спортивні трофеї до Альма-матер. Від імені Академії спортсменів привітав заступник голови Наглядової ради МАУП Ростислав Щокін. Успішні виступи талановитої молоді вже стали доброю традицією для Академії. Про досягнення своїх підопічних розповів тренер збірної України з рукопашного бою, директор Навчального центру особистої безпеки людини та національних одноборств Ігор Шаров.

- Розкажіть, будь-ласка, з якими результатами ви повернулися зі світового чемпіонату?

Чемпіонат світу з контактного карате та рукопашного бою відбувався з 1 по 5 жовтня 2009 року у місті Дальфсен (Голландія). У складі збірної України виступало три студенти МАУП: Антон Бочкарев з Інституту права імені Володимира Великого, Олексій Задніпряний з Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, а також студент нашої Кіровоградського інституту МАУП імені Св. Миколая Андрій Крєпін. Змагання проводилися у командній першості: сім осіб – чоловіча команда і чотири особи – жіноча команда. У командних змаганнях збірна України вкотре посіла перше місце і наші спортсмени стали чемпіонами світу. У цих командних змаганнях брало участь дванадцять команд з восьми країн. Збірна України виграла першу зустріч у команди Голландії, другу зустріч – у команди Голландії-2, а фінал у рівній боротьбі вибороли у команди з Німеччини. Відповідно три студенти МАУП у командному змаганні стали чемпіонами світу: Антон Бочкарев, Олексій Задніпряний, Андрій Крєпін.

Крім того, всі вони брали участь у особистому змаганні, відповідно, у особистому заліку Антон Бочкарев посів друге місце, у фіналі він поступився німецькому спортсмену, Олексій Задніпряний посів третє місце. Таким чином, для нас це дуже успішний результат, що підтвердив добру підготовку наших спортсменів, їхній бойовий дух і волю до перемоги.

Особливо важливо, що тепер рукопашний бій як вид спорту офіційно вписаний до статуту Міжнародної організації IBF (International Budo Federation), яка раніше культивувала тільки контактне карате, а зараз займається і рукопашним боєм.

- Цього разу у змаганнях взяв участь також представник регіонального підрозділу МАУП?

Так, дуже приємно, що рукопашний бій розвивається і в регіональних підрозділах Академії, особливо варто відзначити Кіровоградський інститут, де рукопашний бій культивує досвідчений тренер, заступник директора з питань безпеки Ігор Михайлович Іванов, саме його учень Андрій Крєпін став призером чемпіонату. Дуже приємно відзначити Донецький інститут МАУП, де рукопашний бій розвиває дуже досвідчений тренер, який раніше довгий час готував війська спецпризначення – Юрій Вікторович Сивоконенко. Він є викладачем кафедри фізичного виховання Донецького інституту МАУП і тренером з рукопашного бою. Юрій Вікторович був у складі суддівської колегії від України, і став єдиним суддею, кому на цьому турнірі Міжнародна федерація IBF присвоїла суддівську категорію А, тобто це вища суддівська категорія, яку присвоюють тільки на чемпіонатах світу та Європи, таким чином, він став суддею вищої категорії, і це дуже почесно

- Ви також  взяли участь у міжнародному конгресі?

Так, на міжнародному конгресі IBF, який відбувся напередодні змагань, до цієї міжнародної організації було прийнято п’ять нових країн: США, Канада, Іорданія, Ірак та Іран. Цей конгрес був найбільш чисельний за всю історію існування цієї міжнародної організації. В ході роботи конгресу президенту IBF Георгу Нірінгу було вручено звання почесного доктора Міжнародної кадрової Академії. Звання від імені Міжрегіональної Академії управління персоналом вручив радник з безпеки заступника Голови Наглядової ради МАУП, перший віце-президент Федерації рукопашного бою України, 8 дан Олександр Гартвич. Ця нагорода викликала значний резонанс на конгресі та у місцевій пресі.

- Розкажіть про плани на майбутнє…

Ми вже розпочинаємо підготовку до чергових змагань. У жовтні наступного 2010 року у Києві відбудеться Чемпіонат Європи, Україна буде приймати у себе чемпіонат, і Академія також буде брати участь у підготовці та організації цієї події.

Поділитися посиланням: