Про Академію

Меню

Студенти МАУП показали хороші результати на XVIII Київському міжнародному турнірі з вільної боротьби

21 Лютого 2012 10:13

До аудиторій Міжрегіональної Академії управління персоналом на навчання  приходить багато талановитої молоді, якаактивно будує своє життя. Серед таких активістів багато спортсменів, які своїми досягненнями на спортивному олімпі прославляють стіни рідного вузу та подають хороший приклад для усіх студентів Академії, впевнено крокуючи до своїх мрій та цілей, шляхом постійної роботи над собою та саморозвитку. 

Нещодавно колишні та нинішні студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом взяли участь у  великому XVIII Київському міжнародному турнірі з вільної боротьби серед, який був присвячений видатним борцям і тренерам. Гостинна столиця України приймала у Київському Палаці спорту гостей з усього світу. Особливістю турніру було вшанування видатних спортсменів та тренерів України, які були засновникам та першопрохідцями цього виду спорту, своєю відданістю та працею проклали шлях до перемог українським спортсменам на міжнародній арені. 

Церемонію урочистого відкриття XVIII Київського міжнародного турніру з вільної боротьби розпочали з ходи суддів, яким було довірено оцінювати спортсменів у цих змаганнях.

Для відкриття турніру на сцену до вітального слова запросили високоповажних офіційних гостей, зокрема:  заступника голови Державної служби молоді та спорту України Сергія Гущенка, генерального секретаря Національного олімпійського комітету України Володимира Геращенка, співпрезидента  Асоціації спортивної боротьби України Ельбруса Тадеєва, віце-президента Асоціації спортивної боротьби України, президента Асоціації спортивної боротьби міста Києва Ростислава Щокіна.

На Київському міжнародному турнірі заступник голови Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом Ростислав Щокін привітав усіх, хто зібрався на цьому спортивному святі: «Від лиця багатотисячного колективу, який я представляю,  хотів би побажати нам, любителям цього виду спорту і  глядачам - захопливого видовища, організаторам та суддям - легкого та чесного суддівства, і спортсменам - той максимум, до якого вони довго готувалися, тому що це дуже відповідальний олімпійський рік».  Ростислав Георгійович побажав усім видатним тренерам - винуватцям святкового турніру довгих років життя та надихати ще не одне покоління спортсменів на великі спортивні здобутки.   

Блискучий спортсмен, президент Асоціації спортивної боротьби та випускник Міжрегіональної Академії управління персоналом  Ельбрус Тедеєв звернувся до ветеранів спорту, яким був присвячений турнір, до суддів, гостей та усіх вболівальників: «Давайте усі разом відкриємо наш XVIII Київський міжнародний турнір з вільної боротьби  та побажаємо нашим спортсменам проявити себе якнайкращим та поборотися на килимах Лондона у майбутньому».

 

Спортсмени  більш ніж з двадцяти країн світу завітали на турнір, а саме з Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Великобританії, Грузії, Литви, Ізраїлю, Казахстану, Канади, Киргизстану, Молдови, Росії, Румунії, Словаччини, США, Тунісу, Узбекистану, Німеччини та України. Серед яких були наші українські спортсмени,  маупівці. Міжрегіональна Академія управління персоналом активно підтримує своїх  колишніх та теперішніх студентів відомих на весь світ спортсменів з вільної боротьби: Ірину Мерлені, Наталю Синишин, Мар’яну Квятковську, Віктора Кікотя, Ірину Харив, Ірину Гусяк, Ібрагіма Алдатова, Олега Білоцерківського, Андрія Нагорного, Мурадіна Кушхова, Василя Федоришина.

Перед своїм виступом ми встигли поспілкуватися з Чемпіонкою XXVIII Олімпійських ігор в Афінах, триразовою чемпіонкою світу та колишньою студенткою Міжрегіональної Академії управління персоналом Іриною Мерлені, яка активно готувалася до турніру на олімпійській базі: «Зі мною працювали мій брат Олександр Мельник, тренери Микола Кутей, Аркадій Дубилевич, старший тренер Володимир Євонов, масажисти, лікар, дівчата спаринг-партнери. Усі допомагали та  підтримували нас». Свої емоції та очікування від змагань спортсменка висловила так:«Я завжди вірю у найкраще та налаштовую себе на перемогу, а там як Бог розпорядиться». У майбутніх планах багаторазової чемпіонки та нашої української гордості взяти ліцензію для країни на участь у Олімпійських іграх. Це і  є найголовніша ціль Ірини Марлені у цьому році. В результаті змагань у фіналі Ірина здобула друге місце, з чим ми її і вітаємо!  

Інша студентка 5 курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики  Ірина Харив, на жаль, здобула поразку на Київському Міжнародному турнірі, але поділилася своїми враженнями від змагання:«Довгий час я не боролася, бо отримала травму коліна, після якої була операція і сім місяців без тренувань. Це мої другі змагання після турніру в Красноярську, в якому я також програла другий бій.  Я відчуваю, що повністю не відновила свої сили та форму, ще дає знати про себе травмоване коліно. Сьогодні в третьому періоді клінч попався моїй суперниці і доля розпорядилася на користь її перемоги». Але Ірина не втрачає надії на майбутні перемоги і вже активно готується до Чемпіонату України, який пройде за місяць. «Від участі у цьому турнірі буде залежати багато чого. Попереду Олімпіада, хочу спробувати свої сили там», - поділилася молода спортсменка своїми планами на майбутнє.  

На турнірі виступав і колишній студент Академії з Інституту права Віктор Кікоть: «Я відчуваю в собі сили, що можу боротися краще. Наступні тренування будуть з серйознішим настроєм, тому що в березні відбудеться Чемпіонат України, до я кого я збираюсь активно готуватися з моїм тренером Юрієм Бураковим. Маю віру в те, що там результати будуть набагато кращими! Мій програш сьогодні – це стимул на нові змагання та перемоги!»

З жагою до перемоги на турнірі у вазі до 60 кг активно боровся багаторазовий призер багатьох чемпіонатів, турнірів з вільної боротьби та випускик Міжрегіональної Академії управління персоналом  Василій Федоришин. У запеклій сутичці з кожним новим суперником спортсмен упевнено йшов до фіналу турніру, у якому здобув почесне друге місце. З чим ми його вітаємо та бажаємо нових перемог та призових місць!

У вазі до 66 кг серед чоловіків третє місце посів молодий та перспективний спортсмен Андрій Нагорний. Хотілося би відзначити наших студентів, зокрема Мурадіна Кушхова, Ібрагіма Алдатова, Олега Білоцерківського, які показали хороші результати, з перспективою на призові місця.

Серед жінок у вазі до 55 кг гідно боролася Наталія Синишин, яка отримала срібло, поступившись першим місцем спортсменці з Канади.

XVIIIКиївський міжнародний турнір з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, присвячений видатним борцям і тренерам закінчився, але подарував усім присутнім на цьому заході неймовірну кількість позитивних емоцій та захопливих моментів. Відомі спортсмени Академії показали високу активність на цьому турнірі. Вони боролися самовіддано та з великим запалом до перемоги.

Ми вітаємо усіх спортсменів з результатами турніру, віримо в їхній успіх та бажаємо їм  перемог у наступних турнірах та чемпіонатах!

Поділитися посиланням: