Про Академію

Меню

Студенти МАУП прослухали лекцію «Куріння і здоров’я»

05 Лютого 2015 10:00

«З курінням, як і з алкоголем, ти зіштовхуєшся скрізь. І ти думаєш, то в чому ж проблема? Невже куріння таке шкідливе і погане?» цим питанням розпочав свою лекцію для студентів  Отто Стойка.

4-го лютого, у Всесвітній день боротьби  з раковими захворюваннями, до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка. Отто Олександрович розповів студентам Академії та технікуму при МАУП про негативні наслідки куріння і поділився своїм досвідом з медичної практики. Лектор наголосив: «Куріння  це не просто звичка, це нікотинова токсикоманія. Щойно людина закурила сигарету - за 8 секунд нікотин потрапляє у кров і починає згубно впливати на здоров’я. Крім, того в тютюновому димі міститься близько 4000 речовин і всі вони шкідливі». Серед таких сполук Стойка відзначив: смолу, ацетон, амоній, чадний газ, бензин, кадмій та формальдегід.

 

Отто Олександрович розвінчав основні міфи щодо куріння, зокрема:

Міф 1. Якщо курити не затягуючись – можна уникнути негативних наслідків.

Міф 2. Цигарки з фільтром не шкодять здоров’ю.

Міф 3. Куріння – це найкращий засіб схуднути.

Міф 4. Якщо хлопець курить – він подобається дівчатам.

Міф 5. Якщо дівчина курить – вона виглядає елегантно.

Лектор відзначив, що будь-яка сигарета шкодить здоров’ю і кожна людина, що курить, ризикує захворіти на рак легенів.

Наприкінці пізнавальної лекції директор Департаменту позанавчальної роботи МАУП Валентина Слісаренко на згадку від Академії подарувала Отто Стойці книгу «Віват Академія – 25 років».

  

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: