Про Академію

Меню

Студенти МАУП відстояли честь країни на Чемпіонаті світу з боротьби серед студентів

29 Жовтня 2010 15:22

26-30 жовтня 2010 року у місті Турин (Італія) відбувся Чемпіонат світу з боротьби серед студентів. Шестеро найсильніших спортсменів Міжрегіональної Академії управління персоналом увійшли до складу збірної України: Євген Дзюбак, Сергій Ратушняк, Андрій Нагорний, Ганна Старигіна, Ірина Харів, Антон Бабко-Малий.

У виді вільна боротьба у ваговій категорії до 120 кг друге місце посів Євген Дзюбак, поступившись у фінальній сутичці росіянину Юрію Бєлановському. У ваговій категорії 55 кг почесне місце посів Сергій Ратушняк. Бронзу у ваговій категорії до 74 кг здобув студент 4 курсу Інституту менеджменту і бізнесу МАУП Андрій Нагорний. Тож, у командному заліку серед чоловіків збірна України посіла ІІ місце, набравши 51 бал. Дівчата з Академії також добре показали свою спортивну підготовку і волю до перемоги на чемпіонаті. Першокурсниця Інституту менеджменту та бізнесу Ганна Старигіна у ваговій категорії до 51 кг посіла почесне 5 місце. А студентка четвертого курсу Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Ірина Харів  у вазі 55 кг здобула срібну нагороду, у фінальному поєдинку поступившись спортсменці з Канади з рахунком 2:0. У командному заліку серед жінок збірна України посіла І місце.

29 жовтня розпочинаються змагання з греко-римської боротьби, у яких ми покладаємо надії на студента п’ятого курсу Інституту менеджменту та бізнесу Антона Бабко-Малого.

Збірна України посіла на турнірі загальнокомандне перше місце з вільної боротьби. Підводячи підсумки виступів наших спортсменів з вільної боротьби можна сказати, що виступ був вдалим. Звичайно, шкода, що жоден з учасників фіналів не переміг, однак чотири медалі, три з яких срібні і одна бронзова – достойний результат. Вітаємо збірну України і маупівських студентів у її складі з вдалим виступом на чемпіонаті.