Про Академію

Меню

Студенти МАУП відвідали фабрику ялинкових прикрас

25 Грудня 2013 12:19

Напередодні новорічних свят усі з захопленням купують подарунки, обирають гірлянди для  оселі та шукають яскраві ялинкові іграшки. Проте як саме створюються новорічні прикраси знає далеко не кожен. Тож студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом вирішили завітати на фабрику ялинкових іграшок і на власні очі побачити усю містерію їхнього створення для новорічної красуні-ялинки.

Фабрика ялинкових прикрас розташувалася у мальовничому куточку  на Київщині в містечку Клавдієво. Вже з перших кроків студенти відчули справжню атмосферу історії та магічного створення ялинкових прикрас: стіни фабрики оздоблені казковими малюнками, звичайні труби розфарбовані різними кольорами веселки, а на вулиці усіх зустрічає 15-метрова новорічна ялинка. Під час екскурсії студенти відвідали декілька цехів. У склодувному цеху зі звичайної скляної колби народжуються новорічні кульки, шишки, бурульки та багато іншого. Тут склодуви  нагрівають скло до 600 градусів і видувають прикраси різних форм та розмірів. У  наступному цеху  досвідчені майстри  змінюють прозорі ялинкові кулі на іграшки із дзеркальним кольором. А у художньому цеху найталановитіші художники малюють справжні шедеври мистецтва. Родзинкою фабрики став музей ялинкових прикрас, де зібрані іграшки з різноманітними розписами та різних форм усіх країн світу.

Студенти МАУП також завітали до магазину ялинкових прикрас, де змогли придбати собі чарівні іграшки та написати на них власне  новорічне побажання.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: