Про Академію

Меню

Студенти МАУП відвідали Посольство Куби

20 Листопада 2008 10:22

Днями представники Молодіжного об’єднання народних дипломатів при кафедрі арабістики Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса МАУП у рамках проекту Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку «Кроки до відкриття світу» відвідали Посольство Соціалістичної Республіки Куба.

На зустрічі були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол пан Фелікс Леон Карбальо, Президент Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку (АСМБР) Андрій Васильович Мельник, заступник Посла пані Яіма Вега, а також школярі однієї з кременчуцьких шкіл.

На початку зустрічі пан Посол розповів про особливості життя та розвитку сучасної Куби, темпи її економічного зростання, стан дипломатичних та економічних відносин з Україною, особливості розвитку кубинської медицини, рекреаційні можливості країни та багато іншої цікавої інформації.

Після короткого вступу зустріч набула формату «питання-відповідь». Учасники Молодіжного обєднання народних дипломатів: Олексій Захарченко, Катерина Таранець та Вячеслав Ламаш цікавилися у пана Карбальо про поліпшення рівня життя та економічних показників Куби після отримання незалежності, вплив економічної кризи на економіку країни, дізнавалися його думку з приводу приходу до влади в США нового Президента, вплив світового зниження цін на метал на експорт Куби та ін.

Наприкінці зустрічі представники Молодіжного об’єднання народних дипломатів домовилися про нову зустріч та подальшу  плідну співпрацю з Посольством. Студенти залишилися дуже задоволеними зустріччю та дуже вдячні АСМБР за надану можливість спілкування та розповідь про країну.

Подібні зустрічі надають студентам безцінний досвід спілкування з представниками дипломатичних кіл та отримання інформації про культурний, економічний та політичний устрій країн світу, що безперечно знадобиться майбутнім політологам, дипломатам та менеджерам зовнішньо-економічної діяльності, які навчаються в МАУП