Про Академію

Меню

Студенти МАУП взяли участь у донорській акції

01 Листопада 2011 11:15

З давніх часів вважалося, що кров - це чудодійна рідина, яка дає сили, енергію, живить і навіть омолоджує. Слово донор походить від  латинського donare, що означає „дарувати”.  Дійсно, згідно з Кодексом донора, розробленим за технічної підтримки і і прийнятий Всесвітньою Організацією Здоров’я та Генеральною Асамблеєю Міжнародного товариства переливання крові (ISBT) 12 червня 2000 року, донація крові повинна бути добровільною і безкоштовною. Донорство – це прояв гуманізму і любові до людей.

Сьогодні багатьом людям планети необхідна кров донорів, добровольців, які своїм шляхетним вчинком рятують життя. Регулярна процедура здачі крові позитивно впливає на здоров’я та запускає в організмі оновлюючі процеси, що сприяє запобіганню серцево-судинних захворювань.

Донором може бути практично будь-яка здорова людина віком від 18 до 60 років, якщо вона не має протипоказань. Стандартний об'єм одного забору  450 мл + 40 мл крові для аналізів (близько 10% від загального об'єму крові). Люди з масою тіла менше 50 кг або зростом менше 150 см допускаються до донорства в індивідуальному порядку на розсуд лікаря-трансфузіолога. При здачі крові необхідно мати з собою паспорт або студенський квиток.

Нещодавно в Міжрегіональній Академії управління персоналом за сприяння Київського міського центру крові пройшла акція „День донора”. Усі бажаючі здати кров могли прийти до медичного центру МАУП та долучитися до цієї благодійної акції..

Ініціатором проведення такого заходу став студент Академії з Еквадору Габріель.

Студенти МАУП проявили активність і прийшли до медичного центру приєднатися до благодійної місії.

Під час здачі крові у центрі ми зустріли  студентів 4 курсу з Інституту права, які вперше вирішили стати донорами крові.

Анна Руденко  разом з подружкою Анною Калініченко розказали нам: «Наш куратор групи повідомив нам про цю акцію, і ми вирішили здати кров. Це і для здоров’я корисно і хороша справа. Будемо дуже щасливі, якщо наша кров допоможе якійсь людині чи дитині».

Володимир Гулька також поділився своїми враженнями: «Почув про цю акцію і вирішив здати кров на благо суспільству, сподіваюсь, що зможу допомогти тому, хто буде потребувати переливання крові».

Нехай донорство дає Вам відчуття гордості і радості за врятовані життя.

Даруйте здоров’я та будьте здорові!

Журкович Тетяна

Поділитися посиланням: