Про Академію

Меню

Студенти МАУП взяли участь у Марші миру

23 Вересня 2014 11:33

З метою об’єднання зусиль суспільства та утвердження миру та злагоди в Україні  19 вересня студенти вищих начальних закладів та учні шкіл, ветерани Великої Вітчизняної війни та праці, діти війни, представники громадських організацій взяли участь у Марші миру.

Марш проводиться щорічно у Києві з нагоди відзначення Міжнародного дня миру, що був встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. Ще у 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чінмоя пройшла символічна Хода Миру. Тепер щороку люди більш ніж у 100 містах по усьому світі беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку ООН у роботі, спрямованій на мир.

Тож і студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом взяли участь у Марші миру. З самого ранку учасники маршу зібралися біля меморіалу воїнам України, що загинули в Афганістані. Після шикування колона із сотень людей вирушила до Музею Великої Вітчизняної війни.

 

Під час ходи студенти МАУП ділилися своїми думками щодо важливості цього заходу. Так, студент 1-го курсу Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса Микита  Дмитрулін розповів, що для студентства в цілому і для усієї країні як ніколи ця подія має важливий вплив, адже вона гуртує народ у важкі часи для України. Погодилась з Микитою і першокурсниця Наталія Коломейко, яка підкреслила: «Це подія, яка піднімає дух! Дуже символічно, що сьогодні з нами у ході беруть участь ветерани, які бачили страшні часи війни, і разом з нами сьогодні вони прагнуть миру у всьому світі!».

Дійшовши до музею, учасники ходи згуртувалися біля входу та розгорнули плакати з намальованими голубами, що символізують мир.

 

Учасників із святом вітали громадські діячі та представники адміністрації мерії.  З вітальним словом звернувся до усіх голова Київської регіональної організації  миротворців Володимир Попович: «Шановні присутні! Наші побратими сьогодні на Донбасі відстоюють мир не лише України, але і демократичні права і свободу у всьому світі. Так випала наша доля і ми відстоїмо цей мир!». Голова постійної комісії  з питань охорони здоров’я та соціального захисту Київської міської ради Юрій Крикунов зазначив, що цього року на усіх святах, які відзначають, актуальним побажанням є «Мирного неба над головою!».

Наприкінці заходу заступник голови Київської міської державної адміністрації Михайло Радуцький відповідаючи на питання журналістів зауважив: «Цією ходою ми показали Господу, що українці не хочуть війни!»

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: