Про Академію

Меню

Студенти МАУП взяли участь у Міжнародному молодіжному форумі «Україна-Грузія: реалії та перспективи»

02 Листопада 2005 12:09

Студенти Інституту кібернетики та лідер загальнонаціонального дитячого та молодіжного руху «Здоров’я молоді - в її руках!», ліцеїстка МАУП Євгенія Гресь були запрошені до участі в Міжнародному молодіжному форумі «Україна - Грузія: реалії та перспективи», який проходив 29-30 жовтня в Києві. У роботі Форуму взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні, Представники Міністерства культури, спорту та охорони пам’ятників Грузії, представники Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту України, Київської міської державної адміінстрації, науковці та  громадські діячі.

езультатом дводенної роботи Молодіжного форуму стало прийняття резолюції та програми співпраці в сфері молодіжної політики України та Грузії на 2005-2006 р. р., що передбачає, зокрема, обмін досвідом лідерів молодіжних організацій в питаннях виховання молоді на основі національних культурних традицій та підвищення ролі молоді в революційних перебудовах двох країн.

Студенти Інституту кібернетики МАУП розповіли про своє студентське життя, інформували учасників про досягнення найбільшого недержавного вузу в Україні – Академії – в роботі за кожним із 4-ьох напрямків: співпраці з органами державної влади та законодавства в сфері молодіжної політики; освіти та науки, культурного розвитку, спорту та  молодіжного туризму; соціального захисту молоді та захисту прав сім’ї, дітей та молоді; міжнародної співпраці в цих сферах.

Особливу зацікавленість представники Грузії виявили до діяльності Дитячої академії відродження української нації, а також зацікавились можливостями отримувати знання за дистанційною формою навчання для дітей української діаспори в Грузії.

Грузинська сторона виявила бажання вивчити досвід Інформаційно-аналітичного центру дослідження здоров’я молоді та новоствореної в МАУП Міжнародної школи екології та здоров’я. У вузах Грузії використають український досвід в дослідженні та розгортанні співпраці в галузі екології та здоров’я із залученням до міжнародного співробітництва широкого кола молодих науковців, аспірантів, студентів та учнів України та Грузії.