Про Академію

Меню

Студенти МАУП взяли участь у Всеукраїнському форумі Союзу азербайджанської молоді в Україні

05 Грудня 2011 14:36

1-2 грудня у Києві відбувся ІІ Всеукраїнський форум Союзу азербайджанської молоді в Україні. Метою проведення заходу стало створення платформи для більш тісної співпраці між азербайджанською та українською молоддю, інформування про важливість ролі молодіжної дипломатії, створення нових можливостей для обміну досвідом громадської діяльності тощо. Звертаючись до учасників форуму, голова Союзу азербайджанської молоді в Україні Анар Таіров зазначив: „Наше прагнення - зміцнювати дружбу між азербайджанською та українською молоддю, знайомити українців з культурою і традиціями Азербайджану, а також розповідати азербайджанцям про українську культуру і звичаї. У нинішньому форумі взяли участь делегати з 19 регіонів, які проживають і навчаються в Україні”. На початку засідання учасники САМУ звітували про культурно-громадську роботу за рік: відкриття недільної школи азербайджанською мовою у Миколаєві, участь у міжнародних форумах, акції „не дай сніду шанс” і „Стань донором – подаруй життя”, проведення Кубку з міні-футболу серед національних меншин України, організація виставки сучасного азербайджанського мистецтва і багато інших заходів. САМУ вважає своїм обов’язком спільне проведення масштабних проектів разом з українськими організаціями і надання дружньої допомоги у різних галузях.

Як розповів пан Анар Таіров, у ході форуму відбулися дискусії за трьома головними напрямками: перспективи діяльності азербайджанської молоді; інтеграція молоді у суспільство; молодіжна політика транснаціональних корпорацій. Зокрема йшлося про плани спільної діяльності з молодіжною організацією „Молоді Регіони”.

Форум отримав підтримку і на державному рівні. Привітати учасників зібрання прийшов Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні пан Ейнулла Ядулла оглу Мадатлі, а також депутати Міллі Меджлісу Азербайджану та депутати Верховної Ради України.

Серед головних цілей форуму також розширення в рамках організації молодіжного крила азербайджанської діаспори, кола азербайджанських студентів, які навчаються в Україні.

Як відомо, Міжрегіональну Академію управління персоналом обрали своїм навчальним закладом понад три сотні студентів з Азербайджану. Протягом десяти років у МАУП працює Українсько-Азербайджанський інститут соціальних наук та самоврядування імені Гейдара Алієва. За ці роки в стінах інституту вищу освіту отримали тисячі українських та азербайджанських студентів. Як представники азербайджанської діаспори студенти МАУП також взяли участь у форумі. Серед них студент другого курсу Інституту міжнародних відносин і лінгвістики Гусейнлі Кянан: „Я завжди беру участь у всіх заходах САМУ, зокрема в організації акцій, як ведучий святкових урочистостей. Проведення таких зібрань як сьогодні дуже важливе для зближення з азербайджанським народом, для розвитку зв’язків між двома країнами, щоб ми, українська і азербайджанська молодь, завжди дружили і розуміли один одного”.

Поділитися посиланням: