Про Академію

Меню

Студенти МАУП зустрілися з поетом Олександром Вольним

07 Лютого 2013 12:47

Зустріч з письменниками завжди має великий вплив на студентів – спілкування з майстром слова так чи інакше форматує наші думки і те, як ми ділимося ними з оточуючими нас людьми, змушує задуматись про виняткову роль кожного сказаного нами слова.

Сучасна українська література прагне нових форм і нових тем, епатажу й непередбачуваності. Однак роздуми на вічні філософські питання у класичному вірші лишаються так само необхідними сучасному читачеві, як і гострі враження від епатажних новинок.

25 січня в бібліотечно-інформаційному центрі імені Ярослава Мудрого при МАУП відбулася зустріч студентів Академії з українським поетом Олександром Вольним. Бібліотека підготувала міні-виставку видань письменника, до якої увійшов поетичний двотомник "Энциклопедия Жизни", вражаюча збірка афоризмів-катренів "Наука Жизни", проза "Энергетика Разума" та чимало інших.

Олександр Вольний скромно називає себе класиком третього тисячоліття. Його поезії – це роздуми про життя як багатогранність вселенського творіння у класичних версифікаційних формах. Поет зачитав студентам чимало своїх творів – давніх та нових, філософських та романтичних, поділився історією свого першого вірша, написаного у 15 років.

На пам’ять про цю зустріч Олександр Вольний лишив бібліотечно-інформаційному центру Академії кілька примірників "Энциклопедии Жизни" з автографом, які може переглянути і почитати кожний студент МАУП.

А ми чекатимемо на нові зустрічі з письменником та нові його твори.

 

Марина Лавренчук

Поділитися посиланням: