Про Академію

Меню

Студенти Сєвєродонецького інституту МАУП зустрілися з представниками Державної податкової інспекції

09 Січня 2014 14:50

У грудні 2013 року відбулася зустріч в.о. начальника ДПІ в м. Сєверодонецьку ГУ Міндоходів в Луганській області Марини Багрінцевої зі студентами Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Під час зустрічі Марина Багрінцева розповіла студентам про роботу Міністерства доходів і зборів, яке було створено рік тому на базі двох служб: податкової та митної, про структуру органів Міндоходів, про завдання та цілі, які стоять перед ними, про стратегічні плани на майбутнє. Доповідачка зазначила, що до функцій органів Міндоходів, крім адміністрування податків, зборів, митних платежів додалося й адміністрування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Окремо керівник ДПІ зупинилася на сервісах, які надають органи Міндоходів, зокрема електронних. Було порушено і питання декларування доходів громадян. Марина Багрінцева докладно розповіла про право учнів на податкову знижку, про терміни подання декларацій, про те, що громадяни мають право надати таку декларацію засобами online.

На закінчення, Марина Багрінцева зазначила, що робота з майбутніми платниками податків є однією з першочергових завдань органів Міндоходів, спрямованої на формування податкової культури підростаючого покоління, створення позитивного іміджу сумлінного платника податків та підвищення добровільної сплати податків.

Поділитися посиланням: