Про Академію

Меню

Студенти Сєверодонецького інституту МАУП відвідали виставку живопису В. Цвєтного

08 Грудня 2014 10:05

Студенти Сєверодонецького інституту, які навчаються за денною формою, відвідали Галерею мистецтв м. Сєверодонецька та взяли участь у відкритті виставки робіт художника Володимира Цвєтного.

Нова експозиція розпочала свою роботу у міський Галереї мистецтв 11 листопада. Виставка живопису художника Володимира Цвєтного має назву “Я стою в стороне и смотрю”. На ній представлені як нові роботи автора, так і вже відомі.

Цього дня студенти Сєверодонецького інституту ознайомилдися з роботами художника Луганщини, які демонстрували високий професіоналізм і талант Володимира.

Цікаво, що прізвище цієї людини дивним чином відповідає його художній манері. Володимир Цвєтной свої картини пише яскравими фарбами, незалежно від сюжету та настрою. У Сєверодонецьку художник живе вже понад сорок років, і свою виставку організовується сімнадцятий раз! За словами Володимира, своїми картинами він хотів показати, що мистецтво йде в ногу з часом, тому в них знайшли відображення і події сучасності, і те, як художник бачить рідну Україну, і його філософські погляди.

Від відвідування експозицій молодь отримала чудове враження, запал бадьорості і невичерпної енергії!

Поділитися посиланням: