Про Академію

Меню

Студенти Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу МАУП отримали студентські квитки

13 Жовтня 2009 14:35

Днями студентські квитки отримали студенти заочної форми навчання Українсько-Російського інституту менеджменту та бізнесу ім. Богдана Хмельницького, як запоруку того, що навчання в Академії відкриє стежину у професійне життя в політиці, економіці, правовій, культурній та освітній сферах. Студентами Академії стали випускники технікуму, та ті, хто витримали перший освітній рубіж у здобутті вищої освіти, здали державні іспити й отримали звання бакалавра з менеджменту, економіки, підприємництва.

Урочисту церемонію вручення студентських квитків проводила директор Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Олена Баєва, заступник директора Тетяна Самійленко, декан факультету заочних форм навчання Жанна Семерей, заступник директора вищої школи управління Аліна Шеремет та заступник начальника відділу аспірантури Оксана Шемчук.

З найщирішими словами вітань до своїх студентів звернлася директор Інституту менеджменту та бізнесу Олена Баєва: «Я вітаю Вас в стінах МАУП. Сьогодні ми зустрічаємось з вами для отримання студентських квитків і, сподіваюся, що зустрінемося на урочистому врученні дипломів. Більшість із вас обрали нелегкий шлях навчання, який потрібно буде поєднувати з роботою, але не бійтеся, більшість відомих менеджерів саме так і робили. Бажаємо всім успіхів, щастя та натхнення. Нехай знання стануть для Вас легкими і цікавими».

Заступник начальника відділу аспірантури Оксана Шемчук розповіла про особливості навчання в аспірантурі та докторантурі МАУП і запросила всіх бажаючих долучитися до наукової сфери.

Про особливості навчання за програмою МВІ розповіла заступник директора вищої школи управління Аліна Шеремет.

Щиро вітаємо нових студентів Міжрегіональної Академії управління персоналом, нехай вам щастить у навчанні.