Про Академію

Меню

Студенти зі Сполучених Штатів Америки отримали сертифікати МАУП

22 Березня 2013 12:53

В Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулося вручення сертифікатів студентам зі Сполучених Штатів Америки, які навчалися в Українсько-Арабському інституті міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса МАУП в рамках навчальної культурної програми “USA-Ukraine: learningforlife” з 14 січня по 22 березня 2013 року.

Студентки Ноніка Йоргенсен, Сара Лігетт та Кайла Бенсон вивчали російську мову як іноземну, історію Західної Європи англійською мовою і методику викладання англійської мови як іноземної TEOSL, які вони засвоювали за допомогою професорів та викладачів МАУП Бахова Івана Степановича, Шестопалової Ірини Олександрівни та Горбань Галини Михайлівни.

Дівчата поєднували навчання з благодійницькою діяльністю, яка включала відвідування і роботу у дитячих будинках і лікарнях Києва, викладання англійської мови на міських курсах “Speakup”, знайомство з історією і культурою України.

  

Здобуті знання з Історії Західної Європи студенти мали можливість закріпити під час поїздок до Німеччини, Австрії, Чехії, Франції, Бельгії, Словаччини, Угорщини, Польщі, які вони здійснювали в рамках програми. Незабутні враження залишилися у студентів від поїздки до Чорнобиля і екскурсії містом Прип’ять, відвідування Чорнобильської атомної станції та інших об’єктів зони відчуження.

Під час вручення студенти висловили подяку керівництву Інституту міжнародних відносин і лінгвістики імені Аверроеса за можливість навчатися і отримати цікавий досвід міжкультурного спілкування зі студентами і викладачами з такої далекої для них і таємничої країни під назвою Україна, яка тепер стала для них близькою й незабутньою завдяки гостинності і дружньому ставленню людей. Директор Інституту Колганов Сергій Олексійович привітав студентів з отриманням сертифікатів і побажав їм успішно застосовувати цей безсумнівно цікавий і корисний досвід у своїй подальшій діяльності.

  

Поділитися посиланням: