Про Академію

Меню

СТУДЕНТКА МАУП І МАЙБУТНІЙ ДИПЛОМАТ - АННЄТА-ДАНІЕЛА КУЗНЄЦОВА

13 Липня 2012 10:23

-  Чому Ви обрали МАУП?

-  Обираючи вищий навчальний заклад, я точно знала, що хочу навчатися за спеціальністю „міжнародні відносини” і знала, що в Академії є така можливість. Крім того для мене було важливо, щоб у навчальному закладі було цікаве студентське життя.

-  Як ви вперше прийшли до Академії?

-  Вперше я прийшла до МАУП на Підготовче відділення, де готувалася до вступу після 11 класу. Я відвідувала підготовчі курси і з кожним разом, коли я приходила, то розуміла, що мені подобається тут навчатися. Крім того, на курсах дають хороші знання і інформаційну базу, крім того є пільги при вступі до Академії.

- Які були враження від першого курсу?

- Враження були приголомшливі, адже з перших днів мене захопив вир студентського життя, заглиблення у світ нових для мене навчальних дисциплін. Однією з таких дисциплін стали історія християнської моралі, нам читав батюшка Сергій Володимирович Коцар, він надихав нас на хороше, він говорив про добро і своїми вчинками підтверджував сказане, що дуже важливо. Потім я почала займатися у вокальній студії „Gloria”, виступати у конкурсах, виїздити за кордон на гастролі. Перший курс був неймовірним.

- Які дисципліни за спеціальністю Вам запам’яталися?

- Країнознавство – цю дисципліну нам читали протягом двох років. У нас був найкращий викладач – Андрій Геннадійович Гольцов. Крім того, зараз ми вивчаємо історію міжнародних відносин, якщо людина не знає історію, вона не може створювати своє майбутнє. На четвертому курсі ми почали вивчати дипломатичну і консульську службу, дипломатичний етикет, дипломатичний протокол – тобто дисципліни, які ми зможемо застосовувати на практиці.

Академія надає можливість проходити практику?

-    Так, саме наприкінці цього семестру увесь наш курс буде протягом трьох тижнів проходити практику у Посольстві Сирійської Арабської Республіки. Ми зможемо застосувати на практиці теоретичні знання і перевірити, наскільки ми засвоїли програму.

На Вашу думку, де Ви працюватимете, коли отримаєте диплом?

- Оскільки я навчаюся за спеціальністю „Міжнародні відносини” (Країни ЄС), то хотіла б працювати в міжнародній організації, наприклад, у Червоному Хресті, який працює по всьому світу. Крім того, я зможу працювати у міжнародних компаніях, які вкладають каптал в Україну, і яким потрібні молоді інтелекти. Сьогодні на дипломатичні службі багато досвідчених кадрів з традиційним світобаченням, а міжнародні компанії, прагнучи покращити і розвинути свою діяльність, шукають нетрадиційні методи і тому є шанс для молодих фахівців. Тобто я прагну працювати тільки в сфері міжнародних відносин.

Які спостереження і відкриття Ви відкрили для себе в Академії?

-  Перш за все, я усвідомила, що ніколи не слід втрачати час, потрібно максимально використати ці п’ять років для навчання, саморозвитку, самопізнання. Наприклад, у нас була дуже цікава і корисна для нашої спеціальності дисципліна – риторика. І на кожному семінарі ми маємо можливість вдосконалюватися в цьому мистецтві, пригадуючи при кожній відповіді, кожному своєму виступі поради і принципи риторики. В собі я відкрила таку властивість яка англійською звучить як flexibility тобто здатність пристосовуватися, знаходити нестандартні виходи з ситуацій, гнучкість у стосунках. Я стала більш стримана, спокійна, порівняно зі шкільним максималізмом, і готова для роботи в такому не однозначному соціумі.

Ви – яскрава співачка, як Ви потрапили до вокальної студії?

-  Я побачила оголошення про набір до вокальної студії, прийшла на прослуховування і залишилася в колективі: мені було дуже цікаво, адже мені ніколи не навчали співати, а тут нам викладали вокал від самих початків, ми вивчали різні музичні напрямки. Крім того це принесло нові знайомства, адже в колективі співають студенти з різних інститутів Академії, яких поєднує музика. До цього я співала один раз – на шкільному випускному вечорі -  а тепер беру участь у всіх концертах, що так часто проходять в Академії. До речі, з вокальною студією „Gloria” я брала участь у конкурсах в Угорщині, Австрії, Ялті, Євпаторії. В Євпаторії на міжнародному конкурсі-фестивалі ”Зоряні мости” я посіла перше місце за сольний виступ, а згодом у Будапешті на Міжнародному фестивалі-конкурсі також за сольний виступ виборола гран-прі.

-   Які переваги навчання в Академії Ви можете виділити?

-   Академія – це великий майданчик з розвиненою інфраструктурою, тут є все, що може знадобитися студенту. А також Академія забезпечує спортивний і культурний розвиток, це дуже важливо. Я переконалася. Що тут досвідчений викладацький склад – викладачі дійсно спонукають до навчання: вчіться,  поки є час, є можливість розвиватися.

Вам вдавалося працювати під час навчання?

-  На постійній роботі ні, але я працювала короткочасно волонтером.  Наприклад, під час Днів Європи у Києві я працювала волонтером, це була співпраця з Посольством Словенії. В рамках цієї акції ми розповідали про Словенію, її культуру, традиції. Минулого літа я була делегатом Молодіжного європейського парламенту, їздила на сесію в Чернігів. Там працювали кілька комітетів, кожен з яких розглядає певну проблему. Наш комітет розглядавпитання: чи є WikiLeaks проблемою для суспільства, чи він є проявом свободи слова, свободи журналістики. Кожен комітет готує резолюцію і потім на загальній асамблеї відстоює її під час дебатів. Важливо, що все відбувається англійською мовою, у засіданнях беруть участь багато іноземних делегатів, тож це дуже цікаво і корисно. В Академії я вивчаю англійську і німецьку мови, тож така практика завжди потрібна.

Ви творча людина, свого часу Ви були однією з найяскравіших учасниць конкурсу „Студентська красуня МАУП”, що Вам найбільш запам’яталося?

-  Підготовка запам’яталася найбільше, адже цей конкурс – це реалізація творчих поривів, у цьому конкурсі я могла себе всебічно проявити: і в танці, і у вокальному виступі. А найбільше запам’яталося дефіле у вечірніх сукнях і купальних костюмах, адже до цього я не мала досвіду виступів у якості моделі, тож це були незабутні відчуття. Взагалі найбільші враження в мене залишилися від виступів на сцені, тому що це дає неймовірно яскраві емоції, а емоції сильніші

Якби Ви обирали навчальний заклад знову, Ви б обрали Академію?

- Так, я повторила б свій вибір, тому що дійсно вважаю, що тут добре навчають і є додаткові можливості для розвитку. Крім того, я отримала в Академії все, що хотіла.

Що Ви будете згадувати через багато років про навчання в Академії?

- Я думаю, що концерти, тому що вони дають неймовірне емоційне наповнення, почуття, а емоції й почуття запам’ятовуються найбільше.

Про що Ви мрієте?

-  Як і кожна людина – реалізуватися. Але найважливіше – знайти, в чому себе реалізувати, тому що зрозуміти себе, усвідомити, знайти своє місце у житті, у суспільстві дуже важко. Я багатогранна людина, тож прагну знайти себе і в танці, і у вокалі, і перш за все - реалізувати себе на дипломатичній роботі. Моя омріяна мета – стати Надзвичайним і Повноважним Послом України у Німеччині.

Поділитися посиланням: