Студентська красуня МАУП – 2007

13 Березня 2007 16:53

 Напередодні, у столичному Палаці мистецтв «Український Дім» відбулося справжнє свято молодості та жіночої краси, найрейтинговіший серед усіх масових заходів Міжрегіональної Академії управління персоналом, «Студентська красуня МАУП – 2007», у якому змагаються демонструючи інтелект, вишуканість, силу, привабливість, вправність, манери поведінки, дотепність, артистизм та вміння причаровувати серця, симпатичні і впевненні в собі студентки Академії.

Усі учасниці попередньо пройшли відбірковий етап у Всеукраїнському та Президентському університетах МАУП, визначивши поміж собою дванадцять найдостойніших, яким і судилось у чесному змаганні поборотись за звання найвродливішої.

Навколо події відчувався  неабиякий ажіотаж, зала була вщент заповнена студентами молодших та старших курсів, батьками та друзями конкурсанток, які палко підтримували своїх фавориток. У такій святковій та просяклій боротьбою атмосфері, членам журі, серед яких, ректор Академії Микола Головатий, перший проректор МАУП Володимир Яровой, проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Валерій Захожай, проректор МАУП з регіональної роботи Людмила Гурч, завідуюча вокальним відділенням музичного училища імені Глієра Катерина Мамчур та Ольга Атаєва, заступник директора модного дому «Юнона», котрий вже традиційно забезпечує конкурсанток вечірніми сукнями, а також кандидат в майстри спорту, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів артистів бального танцю Андрій Колесник, головний майстер віражу проекту «Візаж-студії» при компанії «Фаберлік» Наталія Петренко, президент Всеукраїнської асоціації студентів Віталій Пелипенко та співачка, лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Вєста Камєнєва, варто було проявити пильність та об’єктивність.

У першому конкурсі «Візитка рідного краю», неабияке захоплення викликали костюми студенток-красунь – справжні витвори дизайнерського мистецтва одягу. Втім, феєрія на цьому не закінчилась: танці, співи, декламування поетичних творів, театралізовані виступи – артистизм учасниць просто полонив глядачів.

У конкурсі «Весняні фантазії», кожна з учасниць продемонструвала здібності з хореографії, пластики та вокальні можливості, а також підкреслила винахідливість і власну оригінальність у постановці театральних сцен.

Не залишив байдужих до краси жіночого тіла найочікуваніший, серед чоловічої частини залу, конкурс «Пляжний сезон». Зала вибухнула сплеском емоцій та оваціями, коли конкурсантки вишукано дефілювали сценою у купальниках з пляжними аксесуарами під гучний музичний супровід.  

Феєричний вечір закінчувався парадом вечірніх суконь. Кожен з присутніх в котре отримав нагоду насолодитись неповторним шармом дівчат, сяючими усмішками та блиском очей.

Отже, у номінації «Панна вишуканість МАУП» перемогла Оксана Циганчук, титулу «Панна артистичність» удостоїлась Стелла Гусейнова, Яна Анісімова виборола титул «Панна симпатій журі», Галині Унгурей дісталося звання «Панна елегантність», Юлія Кричильська з Рівного стала кращою на погляд глядачів, тому справедливо отримала звання «Панна глядацьких симпатій», представниця славного княжого міста Лева Оксана Іванюк перемогла у номінації «Панна досконалість», Ірина Русна з Чернівців виборола, у нелегкій боротьбі, звання «Панна загадковість», титул «Панна модель» дістався Надії Степаненко. ІІІ місце за підсумками змагань дісталось одеситці Яні Павлій, ІІ місце виборола студентка Дніпропетровського МАУП Ганна Кононенко. Переможницею конкурсу «Студентська красуня МАУП 2007» стала киянка Катерина Гурдіна.

   Такі свята, об’єднують студентство, формують звичаї та традиції Академії,  додають натхнення і бажання вчитися, спілкуватися і насолоджуватися молодістю, підкорювати нові вершини та відкривати в собі творчі можливості.

Не забуваймо, що краса наших жінок, не лише в їхній зовнішній привабливості, але й в душевній щедрості та доброті.

 

Поділитися посиланням: