Про Академію

Меню

Студентська наукова конференція «Психологічні проблеми сучасної молоді»

20 Квітня 2010 11:26

Днями в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася студентська наукова конференція «Психологічні проблеми сучасної молоді». У конференції взяли участь студенти та докторанти Інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва.

Аналізувати та оцінювати наукові вміння доповідачів прийшла почесна президія: директор Інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Іван Бідзюра, заступник директора з наукової роботи Інна Погорєлова, заступник завідувача кафедри загальної психології Олена Туриніна, заступник завідувача кафедри медичної психології та психокорекції Людмила Федосова та інші.

У вітальному слові директор Інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва Іван Бідзюра зазначив про важливість проведення студентських конференцій: «Психологія і соціологія – найтонші галузі суспільних наук. А психологічні проблеми існують з моменту виникнення людської цивілізації. Участь у конференції – це спроба самоутвердитися та самореалізуватися, почути самого себе, висловити власні думки».

Заступник директора з наукової роботи Інна Погорєлова зазначила: «Проблема формування психологічної культури молодого покоління насьогодні є досить актуальною, адже саме молодь знаходиться на тій вирішальній стадії становлення особи – найбільш піддається зовнішнім впливам і сприятлива до всього що бачить, чує. Також молодь є сприятливим ґрунтом для поширення негативних тенденцій. Тому, наша конференція присвячена психологічним проблемам сучасної молоді. Всім плідної роботи та вільного спілкування».

Заступник завідувача кафедри медичної психології та психокорекції Людмила Федосова повідомила про регламент роботи та побажали доповідачам успіхів.

Студент 5-го курсу ІСНіС О.В. Берегов у ході своєї доповіді пояснив таку форму соціального стану як соціальна тривожність, обґрунтував прояви соціальної тривожності та види цього феномену. Також доповідач навів приклади психологічної корекції соціальної тривожності та зазначив, що цей феномен є ще недостатньо вивченим і потребує подальших наукових досліджень.

Докторант МАУП Т.К. Смирнова у своїй роботі на тему «Психологічні особливості професійної дезадаптації психологів-початківців» навела сутність змісту понять «адаптація» та «дизадаптація». Продемонструвала результати досліджень щодо проблем професійної дезадаптації і підсумувала, що професійна дезадаптація є досить поширеним явищем.

Доповідач Т.І. Марченко під час виступу зазначила актуальність психологічних особливостей творчих здібностей менеджерів, зазначила на важливості проведення психокорекційної роботи щодо визначення психологічних особливостей творчих здібностей менеджерів.

Значне захоплення та актуальне обговорення виступу викликала доповідь студентки 3-го курсу ІСНіС О.А. Садовської, яка виступила з темою «У пошуках межі між коханням та дружбою чоловіка та жінки».

Всі інші доповіді студентів спонукали до детального обговорення, аналізу та актуальності досліджуваної проблеми.

За останні десять років існування Інститут соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва провів вже сім студентських конференцій. І це дуже важливо адже студент, готуючи наукові доповіді, систематизує знання. Чергова конференція дала можливість студентам виступити перед широкою аудиторією, показати свої знання та вміння демонструвати науковий досвід.

Традиційно результати конференції складуть збірник наукових робіт студентів МАУП.

чистая вода бурение скважин в Киеве
Поділитися посиланням: