Про Академію

Меню

«Студентська осінь» - свято студентської пісні в МАУП

25 Жовтня 2010 09:59

Історично так склалося, що пісня завжди була невід’ємною частиною української душі. Існує легенда, яку розповідають дітям ще змалечку: колись давно-давно Бог наділяв дітей світу талантами: французам подарував красу, німцям – дисципліну,  італійцям – хист до музики... Здається всіх обдарував Бог, аж тут побачив у куточку дівчинку. Вона була боса, у вишиваній сорочці і у вінку з калини.

- Хто ти, чого плачеш? – запитав Бог.
- Я – українка, а плачу, бо стогне моя земля від пролитої крові. Вороги знущаються з мого народу.
- Є у мене дар, який уславить твій народ. І Бог дав україночці пісню. З тих пір Україна – найспівучіша країна світу.

Як відомо, Міжрегіональна Академія управління персоналом була створена не лише як навчальний заклад, в якому студенти будуть здобувати професійні знання, а й місце, де вони зможуть всебічно розвиватися як особистості. Українська молодь надзвичайно талановита і задля допомоги студентам у розвитку їхніх здібностей, МАУП започаткував ряд конкурсів серед яких «Студентська осінь» – традиційне свято студентської пісні.

Щорічно, коли дерева, втомившись від літніх барв, вкриваються помаранчево-багряною ковдрою, в стінах Академії настає день, коли звідусіль лунають народні, естрадні та авторські пісні. Кожен студент може взяти участь у конкурсі та випробувати свої сили. Цього року прикрасити співом конкурсну програму «Студентської осені» наважилися представники Економіко-правового технікуму при МАУП, інститутів Президентського університету МАУП та регіональних підрозділів Всеукраїнського Університету МАУП. Заради конкурсу до Києва приїхали студенти Білоцерківської філії МАУП та Краснодонського, Хмельницького і Львівського інститутів МАУП.

Оцінювати виступи конкурсантів було доручено почесному журі у складі Людмили Біжик – проректора з виховної роботи та довузівської підготовки, Сергія Чупєєва – Почесного президента Міжнародного благодійного фонду «Святого великомученика і цілителя Пантелеймона», Анни Кольберт – керівника вокальної студії «Глорія», Стелли Гусейнової – золотого голосу Академії, Оксани Євменчук – директора департаменту навчально-методичного забезпечення та діловодства Всеукраїнського університету МАУП та Людмили Бургомістренко – заступника начальника Управління маркетингу та реклами МАУП.

Розпочали концерт студенти Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г. А. Алієва. Мірзаголі Хусейн, Анастасія Миронова, Володимир Притула та Михайло Микулян об’єдналися у гурт для виконання гостро соціальної пісні  «Закінчилась війна». Під час виступу молодих артистів демонструвався відео ролик, що відображав жахіття і наслідки війни, слухачі не могли залишитися байдужими до такого свідомого та емоційного протесту конкурсантів і підтримали їх розумінням в очах та гучними оплесками.

  

Запалила публіку своїм виконанням студентка Хмельницького інституту МАУП Дарина Фандуль. Дівчина настільки щиро та впевнено виступала, що її спів захопив кожного у залі. Слухачі пританцьовували під енергійні ноти складної для виконання. пісні «Але ж я тебе любила» Тетяни Піскарьової. Але дівчина впоралася із завданням і довела, що є гідною вокалісткою. «Для мене честь представити свій інститут та своє місто!» - зізналася після виступу Дарина Фандуль з Хмельницького інституту МАУП.

Загалом цього року, конкурсна програма була багата на нові обличчя і нові таланти. Зі сцени пролунало 24 унікальних номера, що підготували студенти. У концертній залі лунали твори найрізноманітніших жанрів: від народної та естрадної пісні до репу і року, декотрі з учасників підготували, навіть, одразу по декілька номерів.

Перед тим, як здійснити свою почесну місію та оголосити переможців, Людмила Біжик привітала конкурсантів із закінченням конкурсу і подякувала публіці за тепле сприйняття виступів. «Ви всі такі різні, але всі такі талановиті. І дуже приємно, що сьогодні до нас завітали не лише студенти Президентського університету МАУП, а й студенти інститутів та філій Всеукраїнського Університету МАУП, за що ми їм дуже вдячні і завжди їм раді!» – зауважила Людмила Федорівна.

Отже, у номінації «Реп» з авторською піснею «TV» переміг дует «Н&H» з Інституту права ім. Князя Володимира Великого. Кращим у номінації «Авторська пісня» було визнано автора пісні «Закінчилась війна» Мірзаголі Хусейна. За виконання цього твору Мірзаголі разом з Анастасією Мироновою, Володимиром Притулою та Михайлом Микуляном  здобув перемогу у номінації «Кращий естрадний ансамбль».

В номінації «Дует»  ІІІ місце посіли студенти Краснодонського інституту МАУП Дарина Веприк та Дмитро Крючков, ІІ місце – Вікторія Войціцька та Тетяна Гусарова (Інститут права) і І місце вибороли учасники вокального ансамблю «Глорія» - Юлія Молдован та Сергій Свінцов (Інститут міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій імені Святої Великої княгині Ольги).

ІІІ місце у номінації «Естрадна пісня» здобули студентка Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса Юлія Войтік, Олександр Тихоненко (Економіко-правовий технікум при МАУП) та Дарина Веприк. ІІ місце – Володимир Притула (УАІМВЛ) та Сімузар Мєлікова (ІМЕФІТ). І найкращим виконавцем естрадної пісні у 2010 році став Сергій Свінцов (Інститут права). Не можна не відзначити шалену підтримку, яку надали Сімузар Мєліковій її співвітчизники, які танцювали і співали під час її виконання.

В номінації «Вокал» ІІІ місце вибороли Наталка Сухиня та Яна Пилипчук, студентки ЕПТ. Срібло цього року журі віддало аж трьом виконавицям: Дарині Фандуль (Хмельницький інститут МАУП), Аннеті-Даніелі Кузнєцовой (УАІМВЛ) та Діані Щербаковій (Інститут менеджменту і бізнесу ім. Б.Хмельницького). Стосовно вибору пісні для виконання Діана зазначила, що «вибір необхідно робити душею, оскільки вона завжди знає вірний шлях».

І нарешті найкращим вокалістом, що здобув «золоте» І місце, став Станіслав Сороченков з Краснодонського інституту МАУП, який надзвичайним виконанням пісні «Ти моя» полонив серця жіночої половини слухацької аудиторії.

   

І, титул «Золотий голос Академії» урочисто присудили Дмитрові Хомику, студенту Львівського інституту МАУП. Дмитро другий рік поспіль отримує Гран-прі конкурсу «Студентська осінь» і залюбки поділився своїми враженнями: «У нас в Академії дійсно багато талантів і мені дуже подобається цей конкурс. Пишаюсь можливістю виступати на цій сцені і обов’язково працюватиму над собою й надалі, аби мати можливість взяти участь у конкурсі ще й в наступному році. МАУП відіграє важливу роль у розвитку творчої молоді і мене в тому числі. Загалом у нас в інституті майже щотижня відбувається  концерт, присвячений різноманітним святам, наприклад на День юриста, День святого Миколая, різдвяні і пасхальні свята, - все це урочисто святкується!

Пісні для виконання я обираю самостійно і, не дивлячись на деякі помилки, припущені підчас виконання пісні «Ясени», я задоволений своїм виступом. Пісню «Я люблю тебе до сліз» Олександра Сєрова, переклав самостійно з російської на українську і дуже щасливий, що мав змогу виконати її саме тут».

Тож підсумуємо, що цього року конкурс був барвистий і різнобічний, з’явилося багато нових облич, і учасники представили свої номери у різних жанрах. Як і завжди порадували виконавці авторської пісні. Успіхів і творчого натхнення всім учасникам і вітання переможцям!

Поділитися посиланням: