Меню

Суд задовльнив ЧОТИРИ позови МАУП

14 Грудня 2004 12:45

24 листопада, 29 листопада, 1 грудня, 8 грудня ц.р. Печерський районний суд Києва задовольнив чотири позови до гр. Ізраїлю Вадима Рабиновича, ДП “CN Столичні новини”, ТОВ «Редакція газети «ВЕК», Володимира Кацмана, організації “Всеукраїнський єврейський конгрес”, гр. США рабина Якова Дов Блайха, а також до ПП “Прес-тайм” та гр. Дроздова, Аркіної, Ковтуненка, Преладишевої, які подали Міжрегіональна Академія управління персоналом, голова Комітету Верховної Ради України із питань прав людини,  національних меншин і міжнаціональних відносин Геннадій Удовенко, президент МАУП Георгій Щокін, віце-президент МАУП Ігор Слісаренко про спростування відомостей, що не відповідають дійсності, та захист честі, гідності і ділової репутації.

У всіх чотирьох рішеннях іменем України суд постановив, що  поширені цими особами та газетами відомості «є такими, що не відповідають дійсності, порочать ділову репутацію  МАУП як одного з найбільших недержавних вузів України, створюють йому негативний імідж перед установами та громадянами України і зарубіжних країн», дискредитують академію перед студентами. Такі відомості повинні бути спростовані».

Суд також постановив, що розповсюджені цими особами та газетами відомості про народного депутата України Г.Удовенка, президента МАУП Г.Щокіна, віце-президента МАУП І.Слісаренка «не тільки не відповідають дійсності, а і порочать честь, гідність і ділову репутацію. Такі відомості підлягають спростуванню».

Під час розгляду цих цивільних справ суд також з'ясував, що особи на ім'я Лада Преладишева, яка зазначена автором найбрутальніших пасквілів, не існує, це псевдонім, а паплюжні матеріали є редакційними.

 

Прес-служба МАУП

Поділитися посиланням: