Про Академію

Меню

«Світло в кінці тунелю з’явиться після виборів» - зазначив Олексій Плотніков під час зустрічі зі студентами МАУП

23 Березня 2009 16:24

Найбільш актуальна проблема нашого суспільства сьогодні – це питання фінансово-економічної кризи. Молоде покоління, яке небайдуже до проблем сьогодення і знаходиться у вирі подій, як ніхто інший, турбується про своє майбутнє життя. Для того, щоб краще орієнтуватися в актуальних питаннях сьогодення і забезпечити «живе спілкування» з представниками влади, Міжрегіональна Академія управління персоналом майже щотижня організовує зустрічі з відомими людьми – економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на цікаві запитання студентів та дискутують щодо актуальних тем.

Сьогодні, у рамках студентського Дискусійного Клубу відбулася зустріч з народним депутатом від фракції «Партія регіонів», членом комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Олексієм Плотніковим. Олексій Віталійович – чудовий фахівець з теоретичних і практичних питань економіки, радник з макроекономічних питань, свого часу захистив докторську дисертацію на тему: «Фінансовий менеджмент в транснаціональних корпораціях».

Під час зустрічі, народний депутат України розповів про світову економічну кризу, наголосив на тому, що в Україні кризові явища спостерігаються уже давно. Досить детально розповів про причини фінансово-економічної нестабільності. «З соціальної точки зору немає тих механізмів, які б забезпечили добробут громадян», - наголосив Олексій Плотніков. На думку депутата, в державі немає стратегії боротьби з безробіттям, що складає важливу соціальну загрозу.

У ході розмови велися яскраві діалоги між правником і молодими спеціалістами в галузі економіки та політології. На питання щодо змін в бюджеті України Олексій Плотніков відповів: «Краще переписати бюджет, зменшити дефіцит, зробити його більш реалістичним». На питання бути чи не бути інтеграції в Україні правник зазначив: «Україна має бути максимально інтегрованою державою». Як депутат від партії регіонів, Олексій Віталійович зазначив, що скоро відбудеться презентація антикризової програми: «Мінімізація кризових явищ».

Наприкінці зустрічі Олексій Плотніков заспокоїв всіх присутніх: «Світло в кінці тунелю з’явиться після виборів, коли до влади прийде новий президент і буде сформований новий уряд».

Поділитися посиланням: