Про Академію

Меню

Святкування Дня Святого Миколая у Луганському інституті МАУП

22 Грудня 2013 14:47

Уже другий рік поспіль Коледж при Луганському інституті МАУП організовує благодійну акцію до Дня Святого Миколая. Акція проходить на підтримку дітей з проблемами слуху, які живуть та навчаються в спеціалізованій школі-інтернаті в м. Луганську.

Цього року акція проходила с 20 листопада по 19 грудня 2013 року. Адміністрація, педагогічний колектив, студенти, а також усі небайдужі громадяни Луганська зробили свій внесок у вигляді збору іграшок та одягу для дітей.

На фото: новорічне свято у школі-інтернаті для дітей з проблемами слуху.

 

Протягом минулого тижня студенти та викладачі у рамках цієї акції на вулицях міста проводили збір коштів, пропонуючи перехожим повітряні кульки з надписом «МАУП. Допоможемо дітям разом» за символічну плату. Можна з упевненістю сказати, що байдужих у місті немає: луганчани реагували з відкритою душею, допомагаючи коштами від 1 до 100 гривень.

 

На фото: збір коштів на вулицях м. Луганська.

У День Святого Миколая, 19 грудня, весь педагогічний склад та найактивніші студенти провели для дітей школи-інтернату новорічне свято за участі Діда Мороза та Снігуроньки.

Цей захід, як і всю акцію, благословив секретар-референт Луганської єпархії ієромонах Макарій. По закінченню свята діти отримали заряд позитивних емоцій, гарний настрій та звичайно подарунки.На фото: заключна частина святкового заходу для дітей  спеціалізованої школи-інтернату м. Луганська.

Поділитися посиланням: