Про Академію

Меню

Святкування Хелловіну в Інституті реклами

01 Листопада 2013 13:47

31 жовтня у стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом студенти Інституту реклами відсвяткували Хелловін.

У християнській культурі це свято вважається Днем усіх святих. Святкування Хелловіну походить від стародавніх кельтів Ірландії та Шотландії. Традиції свята, яке відносно недавно відзначали лише в США і Канаді, сьогодні поширилися майже усією Європою. Для України свято Хелловін нове, проте з кожним роком воно набуває все більшої популярності серед молоді.

Як відомо на Хелловін відбуваються тематичні костюмовані вечірки, люди прикрашають свої оселі та будівлі різними атрибутами та вирізають ліхтарі з гарбузів. Таких традицій дотрималися і студенти Інституту реклами. На святі можна було зустріти ледь не кожного студента у карнавальному костюмі, серед яких були Мікі Мауси, принцеси, чаклунки, лицарі та багато інших. Святкова програма розпочалася конкурсом на креативність. Студентів було поділено на 3 команди, яким дали завдання розмалювати гарбуза та зробити йому презентацію. Кожна команда підійшла до виконання поставленої задачі досить творчо, презентувавши свої витвори мистецтва незабутньо і по-особливому. Також на святі було проведено чимало конкурсів, які ілюстрували традиції Хеловіну.

«Це ірландське свято і хоча сьогодні в Україні Хелловін нерозповсюджений, проте молодь відзначає його. – розповідає студент 4-го курсу Інституту реклами Сергій Гайдай – На парах в інституті ми вивчаємо традиції різних країн, тому такі святкування є наочними прикладами для розуміння світових культур і звичаїв».


 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: