Меню

Свято грації та спорту в Академії

15 Квітня 2014 16:22

Справжнє свято спорту і грації відбулося днями у Міжрегіональній Академії управління персоналом. 15-го квітня пройшли фінальні змагання з танцювальної аеробіки серед команд Академії та Ліцею «Престиж».

Участь у змаганнях взяли:

  • команда Ліцею «Престиж» під назвою «Стиляги»;
  • команда Інституту права ім. князя Володимира Великого під назвою «Евріка»;
  • команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса під назвою «Дорослі діти».

Учасники презентували на сцені свої номери, які оцінювалися за такими критеріями: техніка виконання, хореографія, артистичність та складність. До складу суддівської колегії увійшли:

  1. директор Департаменту фізичної культури та спорту Мирон Ільницький;
  2. директор Департаменту  позанавчальної роботи Валентина Слісаренко;
  3. інструктор з фітнесу спортивного клубу «Спорт лайф» Віталіна Бендарська;
  4. майстер спорту зі спортивної гімнастики Анна Вященко;
  5. завідувач кафедри фізичного виховання МАУП Олена Поляничко;
  6. головний фахівець Департаменту  позанавчальної роботи Тетяна Колеснікова;
  7. головний суддя змагань з аеробіки – майстер спорту зі спортивної гімнастики Світлана Кумскова.

На початку виступів до усіх присутніх звернулася Світлана Кумскова: «Шановні глядачі та учасники! Вітаю вас з початком змагань. Бажаю  перемоги, вдалих виступів та емоційного підйому!»

Першими усіх зачарували пристрасним виступом команда «Евріка». Мужній і спортивний партнер, гнучка і харизматична партнерка одразу викликали у присутніх зали неабиякі емоції.

Другими свій виступ презентували наймолодші учасники – команда «Стиляги».  Із перших рухів вони запалили присутніх своєю неймовірною енергетикою. Хлопці були вдягнені у стильні сорочки та джинси, а дівчата красувалися у яскравих сукнях, екранізуючи молодіжну субкультуру 1950-х років. Шпагати, колесо, стрибки – усі ці елементи надавали номеру команди надзвичайної чарівності.

Наступними свою постановку показала команда «Дорослі діти». Студенти презентували справжню театралізовану виставу з акробатичними етюдами. Стрибки, синхронність, присідання, підтримки – цим зачарувала команда суддівську колегію. 

Між виступами команд усім присутнім подарували свої пісні та танці студенти МАУП Аліна Левенчук, Вікторія Шумнова та дитяча хореографічна студія «Престиж».

Наприкінці змагань за результатами оцінок журі місця розподілились таким чином:

3 місце здобула команда Інституту права ім. князя Володимира Великого під назвою «Евріка»;

2 місце посіла команда Ліцею «Престиж» під назвою «Стиляги»;

1 місце та Кубок МАУП з танцювальної аеробіки отримала команда Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса під назвою «Дорослі діти».

Вітаємо переможців!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: